Domů : Přípony souborů : Format .dbk

.dbk soubor

Typ souboru 1:Sony Ericsson Mobile Phone Backup File

Vývojář Sony Ericsson
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

Co je to soubor DBK?

Záložní soubor mobilního telefonu vytvořený aplikací Sony Ericsson PC Suite, program používaný ke správě mobilních telefonů Sony Ericsson; ukládá informace o telefonu, například kontakty, v komprimovaném formátu.

Více informací

Soubory DBK mohou být dekomprimovány pomocí nástroje pro dekompresi souborů, například Corel WinZip. Mohou obsahovat soubor kontaktů .VCF s názvem contacts.vcf.

POZNÁMKA: Chcete-li dekomprimovat soubor DBK, přejmenujte příponu souboru na ".zip" a otevřete ji pomocí nástroje .ZIP decompression.

Programy, které otevírají DBK soubory

Typ souboru 2:dBASE Database Backup

Vývojář dataBased Intelligence
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.DBK druhá možnost

Záložní soubor databáze vytvořený softwarem pro vývoj databázových aplikací dBASE; uloží záložní kopii pracovního souboru .DBF nebo .DB2 ; lze použít pro obnovení databáze v případě, že dojde k poškození; software může automaticky generovat.

Programy, které otevírají DBK soubory
Windows
dBase

O DBK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dbk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru dBASE Database Backup, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Poznat, jak fungují telefony, může být velmi složité. Existuje nespočet různých typů souborů, z nichž každý má svou vlastní funkci. Dnes jsem se ve vašem článku dozvěděl o příponě .dbk. Je velmi zajímavé číst, že společnost Sony vyvinula formát obsahující více souborů zip. Při vytváření zálohy se některé takové soubory budou hodit. Netušil jsem, že do nich lze ukládat kontaktní informace, ale zní to bezpečně pro případ krádeže telefonu. Stejně tak jsem nevěděl, že Sony Ericsson má PC Suite, to bude při práci s nimi životně důležité. Úžasné bylo i to, že jsem se dočetl, že pro jejich dekomprimaci je třeba změnit příponu. Každopádně ještě jednou díky za článek, jen tak dál!