Domů : Přípony souborů : Format .csf

.csf soubor

Typ souboru 1:GeoMedia Coordinate System File

Vývojář Intergraph
Kategorie Soubory GIS
Formát N/A

Co je to soubor CSF?

Souřadnicový systémový soubor, který používá GeoMedia, aplikace GIS sloužící k analýze geografických informací a vytváření map; obsahuje souřadnicový systém pro soubor výstupních dat, který nemá žádný zavedený systém; zahrnuje základní typ úložiště, který je buď Geografický, Projekční nebo Geocentrický, souřadného systému.

Více informací

Soubor CSF se používá k definování souřadného systému vstupních dat bez zadaného souřadného systému. Vytváří se při exportu vstupních dat do výstupního formátu dat, například formátu MicroStation V7. Při exportu je soubor CSF generován ve stejném umístění jako výstupní soubor (y).

POZNÁMKA: Chcete-li vytvořit nebo upravit soubor CSF, použijte nástroj "Definovat soubor souřadnicového systému", který je součástí software GeoMedia.

Společné CSF názvy souborů

ExportDGN.csf - Soubor CSF nese tento název, pokud je vytvořeno více výstupních souborů. Pokud je vytvořen pouze jeden výstupní soubor, bude soubor CSF pojmenován stejným názvem jako výstupní soubor.

Programy, které otevírají CSF soubory

Typ souboru 2:Adobe Color Settings File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.CSF druhá možnost

Soubor CSF je soubor nastavení správy barev, který používají aplikace Adobe Photoshop, InDesign a Illustrator. Obsahuje zásady pro barevné obrázky, například definice webových grafických barev, barvy ColorSync, předtiskové barvy pro různé země a další nastavení barev. Soubory CSF se používají k dosažení konzistence barev mezi obrázky a výtisky.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory CSF lze sdílet mezi aplikací Photoshop, InDesign a Illustrator. Lze je také spravovat pomocí aplikace Adobe Bridge.

Programy, které otevírají CSF soubory
Windows
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe InDesign

Typ souboru 3:Content Sealed Format

Vývojář Informative Graphics
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.CSF třetí možnost

Zabezpečený 2D obrazový formát, který je replikou zdrojového obrazového souboru; umí vložit bannery pro tisk a vodoznak, omezit tisk a kopírování a může zahrnovat datum vypršení platnosti; mohou být také chráněny heslem; pro bezpečné sdílení souborů.

Programy, které otevírají CSF soubory

Typ souboru 4:Cal3D Binary Skeleton File

Vývojář Cal3D
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.CSF čtvrtá možnost

3D soubor kostry vytvořený pomocí softwaru pro animaci otevřeného zdroje Cal3D; ukládá seznam kostí ve formě vztahu rodič-dítě; používá se složka animace pro vytváření pohybů hlavy, trupu, nohy, paže a ruky.

Více informací

Soubory kostry Cal3D lze také vyjádřit ve formuláři XML pomocí souborů .XSF .

Programy, které otevírají CSF soubory

O CSF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .csf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Cal3D Binary Skeleton File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Našel jsem vaše webové stránky a přečetl si více o souborech .csf. Mít čtyři možné asociace pro jednu příponu zní jako problém. Zajímalo by mě, co se stane, když je otevřete pomocí kompatibilního programu, ale obsah není určen pro tuto aplikaci. Nicméně jste mě poučil, že fungují hlavně pro programy Adobe. Netušil jsem, že soubory mohou obsahovat nastavení správy barev. Je fajn přečíst si více o tom, jak dosahují barevné konzistence mezi mnoha obrázky. Jen to ukazuje, jak moc mají návrhářské programy vše již promyšlené. Jaké jsou plné ceny všech níže uvedených programů? Existuje roční licence na pořízení všech tří? Díky za všechny informace, příteli! Podařilo se mi to všechno pochopit haha.