Domů : Přípony souborů : Format .cia

.cia soubor

Typ souboru :CTR Importable Archive

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor CIA?

Soubor CIA je importovatelný archiv CTR, který se používá k instalaci obsahu hry do kapesního zařízení Nintendo 3DS. Obsahuje obsah hry, TMD (metadata titulu) a lístek (formát, který ukládá zašifrovaný název). Soubory CIA se běžně používají pro instalaci aktualizací herních karet a hlavně ukládání obsahu eShopu 3DS.

Více informací

Struktura formátu CIA je podobná formátu .WAD , který používá konzola Wii. Části, které tvoří soubor CIA, jsou řetězec certifikátu, lístek, data souboru TMD, data souboru obsahu a data meta souboru.

POZNÁMKA: Nástroj ctrtool lze použít ke čtení a extrahování souborů CIA. / p>

Programy, které otevírají CIA soubory
Windows
ctrtool

O CIA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cia a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CTR Importable Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Chtěl jsem vám poděkovat za to, že jste mi řekli více o příponě souboru .cia. Váš článek obsahoval všechny podrobnosti, které jsem o něm potřeboval. Snadno se četl, a to ani nejsem herní maniak, takže obrovský potlesk. Je skvělé se dozvědět, že tyto soubory jsou importovatelné archivy, které fungují na 3DS. Je zábavné sledovat, jak Nintendo pracuje s podobnou strukturou formátů mezi konzolemi. Teď už vím, že si budu instalovat program Citra, abych je mohl otevřít. Ale co se stane, až bude chtít někdo data extrahovat? I o tom váš článek vyprávěl! Lepší článek jsem si nemohl přát. Možná by bylo skvělé video, které by ukazovalo některý z programů, ale i tak je zde špičková kvalita práce haha. Děkuji vám!