Domů : Přípony souborů : Format .xsf

.xsf soubor

Typ souboru 1:InfoPath Form Definition File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor XSF?

Soubor používaný programem InfoPath, program pro vytváření formulářů; určuje obsah, vlastnosti a strukturu šablony formuláře (soubor .XSN ); uloženy jako jeden ze souborů uvnitř šablony XSN; dodržuje schéma XSP aplikace InfoPath (soubor .XSD ) publikovaný společností Microsoft.

Více informací

Většinu času jsou soubory XSF generovány a udržovány automaticky softwarem InfoPath. Někdy však vývojáři formulářů ručně upravují soubory XSF, aby rozšířili funkčnost šablon formulářů.

Programy, které otevírají XSF soubory

Typ souboru 2:Cal3D XML Skeleton File

Vývojář Cal3D
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát XML

.XSF druhá možnost

Soubor trojrozměrného modelu vytvořený pomocí programu Cal3D, programu pro animaci otevřených zdrojů; obsahuje rodičovský vztah mezi postavami kostry kostry (trup, nohy, paže atd.); slouží k vytváření pohybu postav.

Více informací

Soubory XSF ukládají data kostry pomocí formátování XMl, zatímco soubory Cal3D skeleton .CSF používají binární formát.

Programy, které otevírají XSF soubory

O XSF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xsf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Cal3D XML Skeleton File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Rád vás opět vidím! Dnes jsem se z vašeho článku dozvěděl vše o příponě souboru .xsf. Nebyl jsem si jistý, zda najdu vše, co jsem hledal. Naštěstí byly všechny odpovědi tam, kde byly. Kamarádka mi řekla, že bych měla začít používat InfoPath, ale po shlédnutí, že je to placené, jsem se o tom musela dozvědět víc. Je super, že program pomáhá vytvářet formuláře. Další super aspekt je, jak tyto soubory určují obsah, vlastnosti a strukturu šablony. Zajímavé je čtení, že jedno rozšíření může mít v sobě další. Co to znamená, že tyto soubory jsou programem udržovány automaticky? Asi si na nich budu muset něco upravit a zjistit, jak editace funguje. Děkuji také za seznam. Jen tak dál!