Domů : Přípony souborů : .cer Soubor

.cer Přípona souboru

Typ souboruInternet Security Certificate

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Binary

.CER číslo volby

Soubor CER je soubor zabezpečení poskytovaný certifikační autoritou třetí strany, například VeriSign nebo Thwate, která ověřuje pravost webových stránek. Je nainstalován na webovém serveru, aby se určila platnost určité webové stránky hostované na serveru.

Více informací

Soubory CER lze prohlížet kliknutím na ikonu zámku v blízkosti okraje okna prohlížeče při přístupu na zabezpečené stránky (zabezpečené weby používají šifrování SSL, jak je patrné z předpony https: //) v adrese URL.

Informace o zabezpečeném certifikátu lze zobrazit v aplikaci Internet Explorer a Firefox poklepáním na ikonu zámku umístěnou v pravém dolním rohu okna prohlížeče. Chcete-li certifikát zobrazit v prohlížeči Safari, klepněte na ikonu zámku v pravém horním rohu okna prohlížeče.

Programy, které otevírají CER soubory
Windows
Adobe Acrobat
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Adobe Reader
Microsoft Edge
Linux
Adobe Acrobat
Mozilla Firefox
Adobe Reader
Macintosh
Adobe Acrobat
Mozilla Firefox
Apple Safari
Adobe Reader
Apple Keychain Access
iOS
Apple Safari

O CER soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cer a jak ji otevřít.

Typ souboru Internet Security Certificate, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 23.04.2019:
Telefon 8, 8.1 a Windows Phone 7. Zde můžete přispět k tomuto projektu. Zde ve SneakeWe milujeme masný med. Pokud tomu věříte, stojí za to vyzkoušet si druhý záběr, takže nemusíte přeskakovat obručemi, abyste si jeden pořídili, ale první příchuť této aplikace je ve skutečnosti moje oblíbená, kromě toho, že to nikdy nedává smysl... Přečtěte si více