Domů : Přípony souborů : Format .cer

.cer soubor

Typ souboru :Internet Security Certificate

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Binary

Co je to soubor CER?

Soubor CER je soubor zabezpečení poskytovaný certifikační autoritou třetí strany, například VeriSign nebo Thwate, která ověřuje pravost webových stránek. Je nainstalován na webovém serveru, aby se určila platnost určité webové stránky hostované na serveru.

Více informací

Soubory CER lze prohlížet kliknutím na ikonu zámku v blízkosti okraje okna prohlížeče při přístupu na zabezpečené stránky (zabezpečené weby používají šifrování SSL, jak je patrné z předpony https: //) v adrese URL.

Informace o zabezpečeném certifikátu lze zobrazit v aplikaci Internet Explorer a Firefox poklepáním na ikonu zámku umístěnou v pravém dolním rohu okna prohlížeče. Chcete-li certifikát zobrazit v prohlížeči Safari, klepněte na ikonu zámku v pravém horním rohu okna prohlížeče.

Programy, které otevírají CER soubory
Windows
Adobe Acrobat
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Adobe Reader
Microsoft Edge
Linux
Adobe Acrobat
Mozilla Firefox
Adobe Reader
Macintosh
Adobe Acrobat
Mozilla Firefox
Apple Safari
Adobe Reader
Apple Keychain Access
iOS
Apple Safari

O CER souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cer a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Internet Security Certificate, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.