Domů : Přípony souborů : Format .kms

.kms soubor

Typ souboru :Correlate Solutions File

Vývojář Correlate
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor KMS?

Soubor KMS je datový soubor vytvořený programem Correlate Client, programem systému Windows, který slouží k vytváření zástupců souborů a jejich uspořádání do jednoho dokumentu. Obsahuje strukturu jednoho nebo více zástupců souborů. Soubory KMS se běžně používají k ukládání odkazů na soubory související s podnikáním, lidskými zdroji, projekty a produktivitou.

Více informací

Soubor KMS otevřený v aplikaci Correlate Client

Correlate je program, který umožňuje organizovat soubory vytvořením zástupců. Je k dispozici jako webový program, který umožňuje organizovat soubory z různých cloudových úložišť, jako je Disk Google, Dropbox a OneDrive, a také odkazy na webové stránky nebo text z poznámek.

Correlate je k dispozici také jako Windows desktopový program s názvem "Correlate Client", který je určen pro uživatele, kteří chtějí organizovat soubory pouze na svém počítači. Tento program umožňuje organizovat soubory v počítači do strukturovaného dokumentu přetažením souboru do dokumentu a vytvořením dynamického odkazu nebo zástupce do souboru namísto jeho fyzického přesunu nebo kopírování. Pokud například vytváříte dokument o chování v oblasti lidských zdrojů a chcete organizovat všechny související soubory na jednom místě, můžete soubory přetáhnout do dokumentu o chování v oblasti lidských zdrojů, který je transformován do odkazů, na které můžete otevřít odkaz. související soubor.

Soubor KMS je hlavním typem souboru spojeným s klientem Correlate Client. Když vytvoříte nový soubor výběrem Soubor → Nový a vyberete typ dokumentu, aplikace Correlate Client vytvoří soubor KMS, do kterého budou uloženy odkazy a další informace v dokumentu. Soubor KMS můžete uložit výběrem možnosti Soubor → Uložit nebo Uložit jako a poté v rozevíracím seznamu Uložit jako typ vyberte možnost „Řešení Correlate (* .kms)“. Chcete-li otevřít soubor KMS, vyberte Soubor → Otevřít. Soubor .KMA můžete také vytvořit ze souboru KMS tak, že vyberete Soubor → Uložit jako a poté v rozevíracím seznamu Uložit jako typ vyberte možnost "Correlate Archives (* .kma)".

POZNÁMKA: Correlate Klient je také známý jako "Correlate K-Map Desktop".

Programy, které otevírají KMS soubory

O KMS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kms a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Correlate Solutions File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.