Domů : Přípony souborů : Format .caa

.caa soubor

Typ souboru 1:Chinese Academic Article Link File

Vývojář China National Knowledge Infrastructure
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor CAA?

Soubor CAA obsahuje odkaz HTTP na čínský akademický článek nebo knihu uloženou online na adrese www.cnk.net. Funguje podobně jako soubor .URL nebo .WEBLOC jako zkratka pro akademickou knihu nebo článek, který lze stáhnout a zobrazit v CNKI CAJViewer.

Více informací

Soubory CAA obvykle používají čínští studenti a výzkumní pracovníci. Soubory jsou velmi malé, protože obsahují pouze krátký řetězec textu. Velikost umožňuje uživatelům snadněji sdílet odkazy na rozsáhlá stahování časopisů.

Pokud je soubor CAA dvojitým kliknutím otevřen, je otevřen nástrojem CNKI CAJViewer, který začíná stahování deníku. Jakmile začne stahování, otevře se okno kontroly, které zobrazuje název staženého žurnálu, velikost souboru a rychlost stahování.

POZNÁMKA: CNKI znamená China National Knowledge Infrastructure.

Programy, které otevírají CAA soubory

Typ souboru 2:CleanApp Archive

Vývojář Synium Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.CAA druhá možnost

Archiv souborů vytvořený programem CleanApp, program Mac OS X používaný k čištění nepotřebných vyrovnávacích pamětí a souborů; obsahuje soubory, které byly uživatelem archivovány, a umožňuje uživateli obnovit soubory později.

Více informací

Archivy CleanApp jsou užitečné při mazání aplikací a uživatelských souborů ze systému. Vzhledem k tomu, že mnoho podpůrných souborů aplikací používá kryptografické názvy, nemusí být možné zjistit, zda je při mazání každý soubor potřebný nebo ne. Umístěním souborů do archivu je tedy můžete obnovit, pokud je později určíte.

Programy, které otevírají CAA soubory
Macintosh
Synium CleanApp

O CAA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .caa a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CleanApp Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.