Domů : Přípony souborů : Format .catpart

.catpart soubor

Typ souboru :CATIA V5 Part File

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor CATPART?

Soubor součásti vytvořený aplikací CATIA V5, 3D výrobní aplikací; ukládá model součásti, včetně trojrozměrných geometrických a strukturních dat; lze kombinovat s jinými částmi do souboru .CATPRODUCT assembly.

Více informací

Soubory CATPART mohou ukládat návrhy dílů, jako jsou skříně, kovové konzoly, části strojů a další části zařízení. Často jsou v konverzaci označovány jako soubory typu CATPart.

Programy, které otevírají CATPART soubory
Windows
Adobe Acrobat
Autodesk 3ds Max
Autodesk Fusion 360
Dassault Systemes CATIA
Autodesk Inventor
Linux
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Macintosh
Adobe Acrobat
Autodesk Fusion 360

O CATPART souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .catpart a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CATIA V5 Part File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Děkuji za vysvětlení přípony souboru .catpart. O výrobním programu CATIA V5 jsem nikdy neslyšel. I když jsem teď rád, protože do jeho souborů lze ukládat části modelu. Je opravdu zajímavé, z kolika souborů CATPART se skládá soubor sestavy CATPRODUCT haha. Existuje nějaký limit, kolik souborů se může nahromadit? Mohou obsahovat i 2D geometrii a data o její struktuře? Jsem také vděčný za popis jeho obsahu, jako jsou pouzdra, strojní součásti a kovové držáky. Máte někdo informaci o tom, jak je program CATIA drahý? Myslím, že by bylo lepší, kdybych začal používat jiné programy, než Autodesk. Pokračujte v dobré práci. Opravdu skvělé informace zde!