Domů : Přípony souborů : .webloc Soubor

.webloc Přípona souboru

Typ souborumacOS Website Location

Vývojář Apple
Kategorie Webové soubory
Formát XML

.WEBLOC číslo volby

Soubor WEBLOC je zkratka webu vytvořená webovými prohlížeči v makrech, jako je například Apple Safari nebo Google Chrome. Obsahuje adresu URL webové stránky a je vytvořena přetažením adresy URL webové stránky do pole adresy webového prohlížeče na plochu nebo jinou složku na pevném disku. Soubory WEBLOC jsou podobné souborům .URL vytvořeným jinými programy.

Více informací

Soubor WEBLOC otevřený v Apple Safari 12

Soubory WEBLOC jsou obvykle používány prohlížečem Safari, ale mohou být vytvořeny a otevřeny jinými uživateli. Webové prohlížeče jako Chrome, Firefox a Opera v makrech. Ve většině prohlížečů můžete soubor jednoduše přetáhnout do otevřeného okna prohlížeče. Můžete také poklepat na soubor a webová stránka se otevře ve výchozím webovém prohlížeči.

Soubory WEBLOC nejsou podporovány verzí systému Windows Safari, která byla v roce 2012 ukončena. soubory ve Windows s WeblocOpener. Pokud je soubor WEBLOC zkopírován do počítače se systémem Windows, může zobrazit dva soubory: [název_souboru] .webloc a [název_souboru] ._ webloc. Oba soubory lze otevřít v textovém editoru, který odhalí adresu URL obsaženou v souboru.

Programy, které otevírají WEBLOC soubory
Windows
Opera
Google Chrome
Mozilla SeaMonkey
WeblocOpener
Linux
Opera
Google Chrome
Mozilla SeaMonkey
Android
Google Chrome
Macintosh
Opera
Google Chrome
Apple Safari
Mozilla SeaMonkey
iOS
Google Chrome
Apple Safari
WEB
WEBLOC file opener/decoder

O WEBLOC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .webloc a jak ji otevřít.

Typ souboru macOS Website Location, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře