Domů : Přípony souborů : Format .olk15msgattach

.olk15msgattach soubor

Typ souboru :Outlook 2016 Email Message Attachment File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor OLK15MSGATTACH?

Soubor OLK15MSGATTACH je datový soubor vytvořený aplikací Microsoft Outlook 2016, e-mailovým programem a programem kalendáře. Obsahuje informace o přílohách e-mailů odeslaných a přijatých uživatelem v aplikaci Outlook. Soubory OLK15MSGATTACH jsou podobné souborům .OLK14MSGATTACH , které jsou vytvořeny aplikací Outlook 2011.

Více informací

Při prohlížení e-mailové zprávy ve verzi aplikace Outlook pro MacOS 2016 jsou načtena data v souboru OLK15MSGATTACH. Soubor umožňuje, aby software fungoval efektivněji načtením informací pouze tehdy, když to uživatel potřebuje.

Soubory OLK15MSGATTACH jsou uloženy v následujícím adresáři: [user] / Dokumenty / Microsoft User Data / Office 2011 Identity / Hlavní záznamy / Záznamy o zprávách / Přílohy zpráv /

Programy, které otevírají OLK15MSGATTACH soubory

O OLK15MSGATTACH souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .olk15msgattach a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Outlook 2016 Email Message Attachment File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.