Domů : Přípony souborů : Format .blz

.blz soubor

Typ souboru 1:N-Gage Mobile Video Game File

Vývojář Nokia
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor BLZ?

Soubor kontejneru videoher, ve kterém je uložena hra vyvinutá společností N-Gage, služba distribuce her pro mobilní telefony Nokia; obsahuje všechna zabalená data pro hru; mohou být nainstalovány po přenesení souboru do telefonu pomocí softwaru Nokia PC Suite.

Více informací

Jakmile jsou soubory BLZ přeneseny do mobilního telefonu, mohou být nainstalovány pomocí aplikace BLZ Installer, kterou lze nahrát a nainstalovat do telefonu Nokia. Soubory BLZ mohou být také extrahovány na vašem počítači pomocí nástroje BLZ Extractor.

Hry N-Gage jsou také distribuovány pomocí přípony .N-GAGE .

POZNÁMKA: Soubory BLZ jsou někdy nahráli do jiných mobilních zařízení se systémem Symbian OS, aby mohli hrát hry. Tento proces je však neoficiální a společnost Nokia ji nepodporuje.

Programy, které otevírají BLZ soubory
Windows
Nokia PC Suite
BLZ Extractor

Typ souboru 2:Compressed Bitmap Image

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.BLZ druhá možnost

Rastrová grafika, která používá kompresní algoritmus ke snížení velikosti souboru obrázku; podobný standardnímu .BMP souboru, ale komprimovaný; někdy používán pro balení obrázků ve videohrách.

Programy, které otevírají BLZ soubory
Windows
Adobe Photoshop
TUniBitmap
Macintosh
Adobe Photoshop

Typ souboru 3:TeamViewer Blizz Session File

Vývojář TeamViewer
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.BLZ třetí možnost

Soubor BLZ je video soubor vytvořený programem TeamViewer Blizz, programem používaným ke spolupráci s ostatními uživateli prostřednictvím videa, hlasu, rychlých zpráv a sdílení obrazovky. Obsahuje video záznam relace. Soubory BLZ jsou podobné souborům .TVS vytvořeným aplikací TeamViewer.

Více informací

Soubory BLZ jsou podporovány pouze programem TeamViewer Blizz. Aby bylo možné sdílet nahrávky vytvořené v Blizz s uživateli, kteří nejsou uživateli Blizz, uložte záznam jako soubor .AVI v Blizz. Můžete také nahrát soubor BLZ do programu TVS do MP4 online a nahrané video převést na soubor .MP4 .

Programy, které otevírají BLZ soubory

O BLZ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .blz a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TeamViewer Blizz Session File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.