Domů : Přípony souborů : Format .apx

.apx soubor

Typ souboru :Ability Photopaint Studio Image

Vývojář Ability Plus Software
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor APX?

Obraz vytvořený programem Ability Photopaint Studio, program kreslení, který je součástí aplikace Ability Office; podporovat více editačních vrstev, stejně jako štětce, výplně, tvary a další standardní funkce pro úpravy rastrových grafik; lze použít pro generování grafiky používané v dokumentech Ability Write (soubory .AWW ).

Více informací

Soubory APX lze uložit do standardních bitmapových formátů, například .GIF , .BMP , .JPG a .PNG .

Programy, které otevírají APX soubory
Windows
Ability Office

O APX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .apx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Ability Photopaint Studio Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Hej! Miluju Photoshop. Hodně. Proto jsem se chtěl dozvědět více o některých jeho konkurentech, jako je Ability Office. Nevěděl jsem, že mohou existovat soubory jako .apx. Zdá se, že je to skvělý způsob, jak přidat podporu obrázků do běžných sad Office. Dříve jsem se s těmito soubory nesetkal v žádném ze studií, na kterých jsem pracoval, ale po přečtení vašeho příspěvku jsem chtěl tento software vyzkoušet. Postupoval jsem podle pokynů z vašeho článku a podařilo se mi jej nainstalovat a tyto soubory používat. Udělal jsem to, co jste říkal, že je mám uložit do běžných formátů, jako jsou .png a .jpg, abych viděl jejich kvalitu. Podívám se po nějakých návodech na internetu, abych viděl další možnosti souborů. Děkuji za doporučení!