Domů : Přípony souborů : .adoc Soubor

.adoc Přípona souboru

Typ souboruAsciiDoc File

Vývojář Stuart Rackham
Kategorie Textové soubory
Formát Text

.ADOC číslo volby

Textový dokument obsahující prostý text; může zahrnovat speciální syntaxi, například hranaté závorky, tečky a dvojtečky, které umožňují zobrazení souboru s vlastním formátováním; mohou být také převedeny do jiného formátu, jako je .HTML nebo .EPUB , pomocí textového procesoru jako Asciidoctor.

Více informací

Soubory AsciiDoc lze použít pro více účely, ale běžně se používají pro dokumentaci softwaru. Například mnoho programů dostupných na webové stránce GitHub je zdokumentováno pomocí AsciiDoc.

POZNÁMKA: Soubory ADOC jsou uloženy s příponou ".adoc", což znamená, že obsahují syntaxi AsciiDoc. Jsou však uloženy ve stejném formátu jako soubor ve formátu prostého textu, který má příponu .TXT .

Programy, které otevírají ADOC soubory

O ADOC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .adoc a jak ji otevřít.

Typ souboru AsciiDoc File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 16.08.2019:
Media Player.Microsoft Technologies Inc. / PacemakerIndikační prohlášení o patentech, která specifikují množství produktů a zařízení používaných značkami ovlivněnými patentovými přihláškami a modely, se mohou v průběhu let měnit použitím zvláštních patentů licencovaných v různých časech a pro různá období vykazování... Přečtěte si více