Domů : Přípony souborů : .sasbx Soubor

.sasbx Přípona souboru

Typ souboruSpace Agency Sandbox File

Vývojář Nooleus
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SASBX číslo volby

Soubor SASBX je soubor pro ukládání her vytvořený agenturou Space, vesmírnou hrou pro Android a iOS. Obsahuje informace o hře v režimu Sandbox, která zahrnuje postavené vesmírné stanice, dokončené cesty a vypuštěné rakety.

Více informací

Soubory SASBX jsou primárně používány pro ukládání pokroku uživatele v režimu Sandbox, ale mohou být také použity pro sdílení postupu hry Sandbox s ostatními uživateli. Můžete tak učinit výběrem tlačítka "Sdílet" ve vesmírné agentuře, která umožňuje posílat soubor SASBX e-mailem jinému uživateli. Soubor pak může být importován do Space Agency na zařízení Android nebo iOS uživatele uživatele.

Prostorová agentura vám umožňuje stavět rakety, spouštět satelity, vytvářet vesmírné stanice a zkoumat sluneční soustavu. Verze Android je k dispozici zdarma při nákupech v aplikaci, zatímco verze iOS je k dispozici pouze pro nákup.

Programy, které otevírají SASBX soubory

O SASBX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sasbx a jak ji otevřít.

Typ souboru Space Agency Sandbox File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře