Domovská stránka > J > Jak Znovu Aktivovat Hbo Go?

Jak znovu aktivovat HBO GO?

Vše, co musíte udělat, je přidat nebo stáhnout aplikaci kanálu do zařízení a přihlásit se pomocí účtu HBO Go. Poté zadejte přijatý aktivační kód na stránce hbogo.cz/activate. Tento aktivační proces vám pomůže vychutnat si streamování vašeho oblíbeného obsahu za podmínek předplatného, ​​které jste zakoupili.

Přečtěte si více

Následně, jak aktivovat hbo go v televizi?

Další možností je koupit si nějaký Android TV box, což je zařízení s operačním systémem Android TV, který připojíte do HDMI portu televizoru a všechny aplikace spouštíte na něm.
Když to vezmeme v úvahu, jak získat hbo go zdarma?
HBO Go voucher

Různé služby nabízí vouchery na jeden měsíc sledování HBO Go zdarma. Typicky jej obdržíte například při koupi nové televize jako bonus, nebo u některých předplatných internetových služeb. Voucher mohou uplatnit i stávající zákazníci, nejen ti noví.

Kolik lidí může sledovat HBO GO?

K HBO Go můžete zaregistrovat až pět zařízení, dívat se můžete na dvou zařízeních najednou.
A další otázka, proč mi nejde hbo go?
Vymažte mezipamět a data aplikace

V Android TV přejděte do nabídky Nastavení > Aplikace. V seznamu aplikací zvolte možnost HBO Max. Zvolte možnost Vymazat mezipaměť. Zvolte možnost Vymazat data.

Navíc, jak obnovit předplatné hbo go?

Služba HBO GO myslí i na ty, co si zrušení předplatného rozmyslí. Kliknutím na tlačítko Nadále předplácet váš deaktivovaný účet obnoví a okamžitě získáte neomezenou nabídku filmů. Výhodou oproti konkurenčním službám je, že předplatné zrušíte z počítače i mobilního telefonu přímo v aplikaci.
Následně, jak připojit hbo max na tv?
Na telefonu nebo počítači přejděte na stránku hbomax.com/tvsignin (nebo zadejte do adresního řádku prohlížeče adresu https://hbomax.com/tvsignin). Měla by se zobrazit stránka s výzvou k zadání kódu. Pomocí telefonu můžete naskenovat QR kód na své televizi.

Můžete se také zeptat, jak stáhnout hbo do smart tv?

Společnost zdůrazňuje, že HBO Max jde na podporované Samsung Smart TV jednoduše stáhnout tak, že... „stačí přejít do obchodu s aplikacemi na levé straně domovského menu televizoru, vyhledat HBO MAX, aplikaci vybrat a kliknout na Stáhnout.
Někdo se také může ptát, jak stáhnout aplikaci hbo go do smart tv?
Jak nainstalovat aplikace na Smart Tv

Na dálkovém ovládání k televizi stiskněte „domeček". Následně vyberte na obrazovce ikonu APPS, to je seznam všech aplikací v televizi. Zde vidíte Smart Tv aplikace. U těch již nainstalovaných je vidět šipka „dolů".

Následně, co je lepší netflix nebo hbo go?

HBO GO a Amazon Prime. Samozřejmě se nabízí otázka, zda zvolit Netflix nebo HBO GO a Amazon Prime. Co se týče ceny, Netflix je v tomto ohledu nejdražší. Na druhou stranu nabízí opravdu vysokou kvalitu obrazu (i zvuku), čímž značně převyšuje službu HBO GO, která disponuje nižší technickou kvalitou.

By Richardson

Jak zamknout iMessage? :: Na co dát AirTag?
Užitečné odkazy