Domovská stránka > J > Jak Aktivovat Hbo Go Na Lg Tv?

Jak aktivovat HBO GO na LG TV?

Společnost HBO Europe, která je provozovatelem prémiových kanálů HBO a Cinemax, ukončila technickou podporu aplikace HBO GO pro starší televizory značky LG. Aktuálně už je tato videotéka dostupná v rámci tohoto výrobce pouze pro operační systém WebOS.

Přečtěte si více

Kolik lidí může sledovat HBO GO?

K HBO Go můžete zaregistrovat až pět zařízení, dívat se můžete na dvou zařízeních najednou.
Co je lepší Netflix nebo HBO GO?
HBO GO a Amazon Prime. Samozřejmě se nabízí otázka, zda zvolit Netflix nebo HBO GO a Amazon Prime. Co se týče ceny, Netflix je v tomto ohledu nejdražší. Na druhou stranu nabízí opravdu vysokou kvalitu obrazu (i zvuku), čímž značně převyšuje službu HBO GO, která disponuje nižší technickou kvalitou.

Kolik stojí HBO GO na Měsíc?

Doposud diváci za HBO GO platili 159 Kč měsíčně, standardní cena za HBO Max bude 199 Kč měsíčně. Nicméně s nástupem nové služby na trh dochází ke zlevnění o třetinu, nová služba HBO Max tedy bude stát 132 Kč, ale jen při registraci do 31. března 2022.
Někdo se také může ptát, jak sledovat hbo max v tv?
První přihlášení do aplikace HBO Max

Klikněte na webu hbomax.com na tlačítko „Přihlásit se" v pravém horním rohu a vyplňte přihlašovací údaje, které jste používali v rámci HBO GO. Vítejte v HBO Max! Nyní můžete sledovat na webu nebo si stáhněte aplikaci HBO Max do televize nebo mobilního zařízení.

Jak se přihlásit do HBO Max přes operátora?

Jaké zařízení používáte?
  1. Otevřete aplikaci HBO Max a poté klepněte na ikonu profilu (dolní okraj na telefonech, levý okraj na tabletech).
  2. Klikněte na možnost Přihlásit se.
  3. Klepněte na možnost Registrace přes operátora.
  4. Klepněte na svého poskytovatele, prostřednictvím kterého máte předplatné.
Kolik zařízení může být připojeno na HBO Max?
Současně lze HBO Max sledovat na třech zařízeních. Počet připojených zařízení není omezen. Aktuální a detailní informace o tom, na jakých zařízeních můžete HBO Max balíček sledovat, zjistíte na stránkách www.hbomax.com.

Jak se prihlasit do HBO GO přes O2?

Pro sledování vašich oblíbených seriálů si stačí na dané zařízení stáhnout aplikaci HBO Max a přihlásit se následujícím způsobem:
  1. Zvolte "Přihlásit se".
  2. Poté klikněte na "Přihlaste se ke svému účtu".
  3. Zadejte své přihlašovací údaje, e-mail i heslo, které jste měli do HBO GO.
  4. Poté klikněte na "Přihlásit se".
Pokud jde o toto, jak aktivovat hbo max o2?
V případě O2 TV je přístup do HBO Max zahrnutý v balíčku Kino anebo v tarifu O2 TV Zlatá. Uživatelům HBO GO se 8. března zobrazí výzva ke stažení nové aplikace, do té se pak přihlásí a upraví si svůj profil. Stávající zákazníci se nemusí nikde znovu registrovat, cena tarifu ani balíčku se pro ně nemění.

A jak dostat aplikaci hbo go do televize?

Přístup do videotéky je možný přes celou řadu různých zařízení od webového prohlížeče na vašem PC, přes aplikace ve Smart TV, Apple TV nebo mobilní aplikaci pro operační systém iOS nebo aplikace pro Android. V horní liště klikněte na tlačítko Registrace. Na nové obrazovce zvolte možnost Aktivovat HBO GO.

By Joseito

Jak si nastavit iMessage? :: Kdo všechno má IČO?
Užitečné odkazy