Domovská stránka > J > Jak Znovu Aktivovat Facebook?

Jak znovu aktivovat Facebook?

Svůj Facebook účet si můžete kdykoli znovu aktivovat tak, že se přihlásíte k Facebooku. Případně můžete Facebook účet použít pro přihlášení k jiné službě. Nezapomeňte, že musíte mít přístup k e-mailu nebo číslu mobilního telefonu, který používáte pro přihlášení. Pokud jste zapomněli své heslo, můžete si vyžádat nové.

Přečtěte si více

Kdo sleduje můj profil?

Nejbezpečnějším způsobem, jak zjistit, kdo vás na Facebooku sleduje, je podívat se přímo do zdrojového kódu vašeho profilu. Otevřete si vaši osobní stránku a pravým tlačítkem myši klikněte kamkoliv na šedý prostor mimo text. Zvolte možnost Zobrazit zdrojový kód stránky, ukáže se vám stránka plná čísel a písmen.
Jak se dostat na cizí Messenger?
Jak špehovat na Facebooku Messengeru: 3 kroky
 1. Přihlaste se k účtu Snoopza online (je to zdarma). Musíte zadat svůj e-mail a vytvořit heslo;
 2. Po stažení aplikace sledování je nutné ji nainstalovat z účtu online;
 3. Poté budete moci ve svém účtu sledovat aktivitu Facebooku.

Jak ověřit účet na Facebooku?

2. Jak získat šedý štítek ověření
 1. Stačí kliknout na „Nastavení".
 2. Dále vybrat „Obecné" a „Ověření stránky".
 3. Poté kliknete na „Ověřit stránku".
 4. Zadáte telefonní číslo firmy, zemi a jazyk.
 5. Vyberete možnost „Zavolejte mi hned zpět" a Facebook vám sdělí 4místný kód, který zadáte a kliknete na pokračování.
Pokud jde o toto, proč mi nejde přihlásit se na facebook?
Pokud máte potíže s přihlášením k Facebook účtu v aplikaci Facebook: Zkontrolujte, jestli máte nejnovější verzi aplikace Facebook, případně aplikaci odstraňte a znovu nainstalujte. Zkuste se přihlásit z mobilního prohlížeče (třeba Safari, Chrome).

Když to vezmeme v úvahu, jak zjistit že si s někým píše?

Jedním z důkazů může být to, že na vás najednou začal být nebývale milý, zahrnuje vás pozorností i dárky a věnuje se více rodině. Může si tím totiž kompenzovat černé svědomí a vinu. Podezřelé ale může být i to, když je najednou často podrážděný nebo duchem nepřítomný.
Když to vezmeme v úvahu, jak zjistit tajnou konverzaci?
Následně vyhledejte kontakt, kterému chcete napsat, a můžete začít bezpečně konverzovat. Tajnou zprávu poznáte podle černé barvy zpráv místo výchozí modré. V seznamu konverzací je Tajná konverzace označena opět černým symbolem místo modrého.

Jak zjistit s kým si kdo píše na WhatsApp?

Žádné aplikace ani pomůcky co by vám umožnily zjistit co si někdo jiný píše s někým na WhatsApp bez přístupu k jejich telefonu neexistují.
Kde jsou uložená hesla?
Kontrola uložených hesel
 • V počítači spusťte Chrome.
 • Vpravo nahoře klikněte na Profil Hesla . Pokud ikonu Hesla nevidíte, v pravém horním rohu obrazovky klikněte na ikonu možností Nastavení Automatické vyplňování Hesla.
 • Klikněte na Zkontrolovat hesla.

Jak zjistit uložená hesla v Mozille?

Vyberte uživatelské jméno, pod kterým se chcete přihlásit. K zobrazení hesel pro aktuálně navštívený web klikněte na tomto webu do pole pro zadání uživatelského jména a z nabídky zvolte Zobrazit uložené přihlašovací údaje (viz výše).

By Kaitlyn Doshi

Kdo sleduje můj profil na Facebooku? :: Jak si vytvořit Facebook?
Užitečné odkazy