Domovská stránka > K > Kde Si Stěžovat Na Facebook?

Kde si stěžovat na Facebook?

Z hlediska e-mailu jsou mi známy tyto adresy:
  1. [email protected] - určený pro ty, kteří u Facebooku spendují vyšší částky.
  2. Pokud u Facebooku neutrácíte balík, směřujte raději svůj dotaz v angličtině na [email protected], kde vám odpoví do 24 hodin bez ohledu na výši spendu.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak postupovat při napadení facebooku?

Pokud si myslíte, že byl váš účet napadený nebo nad ním někdo převzal kontrolu, navštivte tuhle stránku a účet si zabezpečte. Požádáme vás, abyste si změnili heslo a zkontrolovali nedávnou aktivitu přihlášení.
Jak obnovit Hacknuty Facebook?
Pokud kontrolu nad vaším účtem převzal někdo jiný, v první řadě si ho zabezpečte tak, abyste k němu měli přístup jen vy. Můžete si vybrat z těchto dvou možností: Pokud pořád máte přístup ke svému účtu, obnovte si heslo. Pokud nemáte přístup ke svému účtu, postupujte podle průvodce pro zabezpečení účtu.

Jak se zbavit banu?

Mohu se proti banu ochrany VAC odvolat? Ne. Proti banům ochrany VAC se není možné odvolat. Pokud dojde k nesprávnému uvalení banu, bude po přezkoumání automaticky odstraněn, nicméně podpora služby Steam ban manuálně neodstraní z žádného důvodu.
Někdo se také může ptát, co je to vac ban?
Bany ochrany VAC Vám zabraňují hrát na zabezpečených serverech daných her. Serverové bany Vám zabraňují hrát na serverech, kde na Vás byl uvalen ban (či se k nim mohou vázat ještě další postihy – menší než u banů ochrany VAC).

Pokud jde o toto, jak odblokovat účet na discordu?

Pro Android:
  1. Nejprve otevřete aplikaci Discord.
  2. Poté klepněte na ikonu profilu.
  3. Dále přejděte do nastavení Můj účet.
  4. Nyní přejděte dolů a vyberte Blokovaní uživatelé.
  5. Nakonec stiskněte tlačítko Odblokovat vedle osoby, kterou chcete odblokovat.
  6. Vynikající! Odblokovali jste uživatele na Discord.
Kdo mě na FB sleduje?
Ne. Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Aplikace od jiných výrobců tuto funkci také nemohou poskytovat. Pokud narazíte na aplikaci, která tvrdí, že to dokáže, nahlaste ji.

Co se stane když někoho zablokujete na FB?

Uživatelé, které si zablokujete, nemohou nadále sledovat obsah, který zveřejňujete na své timeline. Také vás nemohou označit v žádném příspěvku. Pokud někoho zablokujete, Facebook jej automaticky smaže z vašeho seznamu přátel.
Jak to vypada kdyz si mě nekdo blokuje?
Jak zjistit, zdali jsem blokovaný

Pokud si vás někdo zablokuje, tak dotyčná osoba od vás nebude dostávat žádné zprávy ani iMessage, a ani se nezobrazí žádná notifikace, či upozornění, že jste osobě volali. Pro osobu, která si vás zablokovala, se prakticky jevíte jako někdo, kdo neexistuje.

Jak zakázat VPN?

V závislosti na zvoleném produktu je možné VPN v telefonu zakázat přímo v samotné aplikaci. Pokud to možné není, navštivte ta samá Nastavení, jakými jste síť nakonfigurovali. V sekci VPN potom zrušte připojení k vaší síti.

By Jordison Westmeyer

Kde sledovat Barcelona? :: Jak stahovat aplikace z Google Play?
Užitečné odkazy