Domovská stránka > N > Na Co Dát Airtag?

Na co dát AirTag?

AirTag je lokalizační přívěšek od Applu, který je určen pro vybranou skupinu uživatelů. V této skupině se nachází takoví jedinci, kteří často někde zapomínají různé předměty, například klíče, batoh apod.

Přečtěte si více

Někdo se také může ptát, na jakou vzdálenost funguje airtag?

Voděodolnost IP67 zajišťuje výdrž AirTagu do 1 metru pod hladinou po dobu 30 minut, prachuvzdorný je pak kompletně. Podrobnější příručka pro AirTag je přímo součástí manuálu pro iPhone na tomto odkazu v části Obsah – Aplikace – Najít – Hledání předmětů. Apple AirTag si lze pořídit v balení po 1 či po 4 kusech.
Navíc, jak odhalit airtag?
Aplikace Najít zobrazí mapu, na které uvidíte, kde s vámi byly AirTag, zařízení sítě Najít nebo AirPody zpozorovány. Červená tečka ukazuje, kde byl neznámý předmět poblíž vašeho iPhonu, iPadu nebo iPodu touch rozpoznán. Přerušované čáry, kterými jsou červené tečky propojené, vám pomůžou poznat, jak se pohyboval.

Jak funguje ITAG?

Jak AirTag zjednodušeně funguje? Velmi zjednodušeně by se dalo říci, že jako malý iPhone bez připojení k internetu či GPS. Ke své funkčnosti využívá síť stovek milionů Apple zařízení ve formě Najít, do které se dokáže velmi rychle přes „cizí" Bluetooth iPhonu, iPadu či Macu připojit a přes něj zahlásit svou polohu.
A další otázka, jak dlouho vydrzi airtag?
Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone tě na to upozorní.

Následně, jak připevnit airtag?

U batohu pak můžete využít nějakou maličkou kapsičku, popřípadě se můžete pustit do vytvoření malé dírky, do které AirTag vložíte, a poté batoh opět zašijete. Nezapomeňte případně také na brašnu k přenosnému počítači. Naprostou klasikou jsou pak klíče, na kterých má AirTag umístěný většina jeho majitelů.
Jak nabíjet AirTag?
Výměna baterie AirTagu
  1. Zatlačte na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a úplně ho otočte proti směru hodinových ručiček.
  2. Kryt sundejte a vyndejte baterii.
  3. Vložte novou, lithiovou 3V knoflíkovou baterii CR2032 (k dostání ve většině obchodů s elektronikou a supermarketech) tak, aby kladným pólem směřovala nahoru.

Někdo se také může ptát, kdy airtag pípa?

bydliště ) , nejdřív dostane varování a pokud nějakou dobu ten airtag nenajde – začne pípat. Nebo po třech dnech pokud není v blízkosti žádné takové apple zařízení.
Jak sdílet AirTag?
Když je s vámi AirTag sdílen, lze to provést dočasně nebo trvale, stejným způsobem, jakým můžete sdílet polohu svého iPhonu v Najít moje nebo Zprávy. Sdílené značky AirTag se mohou objevit přímo ve vašem seznamu položek s jasným indikátorem, že jsou sdíleny s vámi nebo že je sdílíte s jinými lidmi.

Jak si prozvonit telefon iPhone?

Přehrání zvuku na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu nebo Apple Watch
  1. V aplikaci Najít iPhone na webu iCloud.com klikněte na Všechna zařízení a vyberte zařízení, na kterém chcete přehrát zvuk. Pokud volbu Všechna zařízení nevidíte, je to proto, že jste již zařízení vybrali.
  2. Klikněte na Přehrát zvuk.

By Tarazi

Jak znovu aktivovat HBO GO? :: Jak nastavit ovladani AirPods?
Užitečné odkazy