Domovská stránka > N > Na Co Dát Airtag?

Na co dát AirTag?

AirTag je lokalizační přívěšek od Applu, který je určen pro vybranou skupinu uživatelů. V této skupině se nachází takoví jedinci, kteří často někde zapomínají různé předměty, například klíče, batoh apod.

Přečtěte si více

Někdo se také může ptát, na jakou vzdálenost funguje airtag?

Voděodolnost IP67 zajišťuje výdrž AirTagu do 1 metru pod hladinou po dobu 30 minut, prachuvzdorný je pak kompletně. Podrobnější příručka pro AirTag je přímo součástí manuálu pro iPhone na tomto odkazu v části Obsah – Aplikace – Najít – Hledání předmětů. Apple AirTag si lze pořídit v balení po 1 či po 4 kusech.
Navíc, jak odhalit airtag? K detekci zařízení AirTag můžete použít aplikaci Find My v zařízení iPhone nebo iPad. Zde je návod, jak to můžete udělat:

1. Ujistěte se, že na iPhonu nebo iPadu používáte nejnovější verzi systému iOS nebo iPadOS.
2. Otevřete aplikaci Najít moje. Pokud ji nemáte nainstalovanou, můžete si ji stáhnout z App Store.
3. Klepněte na kartu "Items" (Položky) ve spodní části obrazovky.
4. V seznamu položek vyhledejte značku AirTag, kterou chcete zjistit. Pokud je v blízkosti, měl by se objevit na obrazovce.
5. Pokud značku AirTag nevidíte, můžete pomocí funkce "Přehrát zvuk" nechat přehrát zvuk, který vám pomůže ji najít. Klepněte na název značky AirTag a poté klepněte na možnost "Přehrát zvuk". Podle zvuku vyhledejte značku AirTag.

Například řekněme, že jste ke klíčům připojili značku AirTag. Pokud klíče ztratíte, můžete otevřít aplikaci Find My, přejít na kartu "Items" a v seznamu vyhledat značku AirTag. Pokud se nachází poblíž, aplikace zobrazí jeho přibližnou polohu. Pokud ji nevidíte, můžete použít funkci "Přehrát zvuk", aby zařízení AirTag vydalo zvuk, který vám pomůže klíče najít.

Jak funguje ITAG?

Jak AirTag zjednodušeně funguje? Velmi zjednodušeně by se dalo říci, že jako malý iPhone bez připojení k internetu či GPS. Ke své funkčnosti využívá síť stovek milionů Apple zařízení ve formě Najít, do které se dokáže velmi rychle přes „cizí" Bluetooth iPhonu, iPadu či Macu připojit a přes něj zahlásit svou polohu.
A další otázka, jak dlouho vydrzi airtag?
Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone tě na to upozorní.

Následně, jak připevnit airtag?

U batohu pak můžete využít nějakou maličkou kapsičku, popřípadě se můžete pustit do vytvoření malé dírky, do které AirTag vložíte, a poté batoh opět zašijete. Nezapomeňte případně také na brašnu k přenosnému počítači. Naprostou klasikou jsou pak klíče, na kterých má AirTag umístěný většina jeho majitelů.
Jak nabíjet AirTag?
Výměna baterie AirTagu
  1. Zatlačte na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a úplně ho otočte proti směru hodinových ručiček.
  2. Kryt sundejte a vyndejte baterii.
  3. Vložte novou, lithiovou 3V knoflíkovou baterii CR2032 (k dostání ve většině obchodů s elektronikou a supermarketech) tak, aby kladným pólem směřovala nahoru.

Někdo se také může ptát, kdy airtag pípa?

bydliště ) , nejdřív dostane varování a pokud nějakou dobu ten airtag nenajde – začne pípat. Nebo po třech dnech pokud není v blízkosti žádné takové apple zařízení.
Jak sdílet AirTag? Pokud chcete sdílet svůj AirTag, otevřete aplikaci Nástroje a vyberte nástroj AirTag. Najdete zde informace o svém AirTagu. Pokud chcete svůj AirTag sdílet, klepněte na „Sdílet“. Nechte svého přítele nebo rodinu vybrat svůj AirTag a klepněte na „Sdílet“.
Pokud chcete, aby se váš AirTag zobrazil na mapě, klepněte na „Zobrazit na mapě“. Jakmile AirTag začne fungovat, objeví se hořící pozemek na mapě.

Jak si prozvonit telefon iPhone?

Na iPhone se telefon zvoní tak, že se na něj aplikace přesune.

By Tarazi

Jak znovu aktivovat HBO GO? :: Jak nastavit ovladani AirPods?
Užitečné odkazy