Domovská stránka > J > Jak Nastavit Lepší Tv?

Jak nastavit lepší TV?

Kvalitu si můžete nastavit při vysílaném pořadu, když stisknete tlačítko 0 na Vašem dálkovém ovladači. V PC doporučujeme sledovat přes webový prohlížeč, pro větší pohodlí u sledování Lepší.TV, jsme na kodeku H. 264 nastavili HD kvalitu.

Přečtěte si více

Jak zrušit předplatné na lepší TV?

4.3.3 Smlouva Předplatné se uzavírá v elektronické podobě jejím odsouhlasením Uživatelem při Objednávce s tím, že ji může Uživatel nebo Poskytovatel kdykoliv vypovědět. V případě, že přijde výpověď v době, kdy již Uživatel nemá službu Lepší.TV předplacenou, bude mu ukončena následující pracovní den.
Jak zapojit lepší TV?
Do televize se Lepší.TV BOX zapojí pomocí kabelu HDMI (je možné připojit jej i pomoci AV kabelu, ale v tomto případě je pravděpodobný pokles kvality). Poté je nutné zařízení připojit k internetu a to nejlépe pomocí ethernet kabelu, případně Wi-Fi. (V tomto případě však doporučujeme připojení přes LAN).

A další otázka, jak funguje lepší tv?

Lepší.TV je moderní sledování televize přes internet. Stačí vám jakékoliv internetové připojení s minimální rychlostí 3 Mb/s a můžete sledovat vaše oblíbené pořady a filmy v Česku, na Slovensku a po celé EU. Televizní pořady si užijete nejen doma, ale i na dovolené v zahraničí nebo třeba na chatě.
Jak zmenit čas na lepsi TV?
Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících a zobrazení personalizovaného obsahu. Informace také sdílíme s našimi partnery z oblasti sociálních médií, reklamy a analytiky.
...
Uživatelský manuál.
Nezbytnépovoleno
Analytickézakázánopovoleno
Marketingovézakázánopovoleno

Kolik stojí lepsi TV?

První dva měsíce můžete mít Lepší.TV už od 99 Kč měsíčně. Poté za stále bezkonkurenčních 199 Kč měsíčně. Úvodní měsíc získáte i balíček HBO zcela bezplatně, poté stojí 219 Kč. Kdykoliv můžete služby změnit nebo zrušit.
Jak stahovat z lepší TV?
Smart televize umožňují spolu s nainstalovanou Lepší.TV sledování online televize přes internet. Stačí si ve Vaší Smart TV s jakýmkoliv operačním systémem (i Android TV) stáhnout aplikaci z obchodu s aplikacemi Google Play, případně z obchodu uvedeného výrobce.

Jak objednat lepsi TV?

Službu si objednáte na naši webové stránce www.lepší.tv, kliknutím na ikonku "Objednat" na horní liště. Přikládáme Vám i odkaz - Objednat.
...
Jak si mohu Lepší.TV objednat?
  1. Zvolte, co vše si chcete objednat: službu Lepší.TV.
  2. Vyplňte registrační údaje: e-mail a heslo.
Jak sledovat TV na internetu zdarma?
V našich končinách existuje řada internetových televizí, které nabízejí bezplatný obsah. Vybírat můžete celkem ze šesti různých možností, kam patří iVysílání ČT, JOJ TV, TV Noe, Nova Plus, Seznam TV a Prima Play.

Můžete se také zeptat, jak sledovat tv v mobilu zdarma?

Pokud vlastníte zařízení s OS Android, pak není nic jednoduššího, než si stáhnout Android aplikaci Lepší.TV z obchodu Google Play. Po dokončení její instalace se přihlaste do svého účtu Lepší.TV a užívejte si online vysílání televize i videotéku se 1 556 filmů v HD kvalitě!

By Sackville

Jak sledovat ceskou televizi v Anglii? :: Na co je aplikace Google Lens?
Užitečné odkazy