Domovská stránka > J > Jak Nastavit Lepší Tv?

Jak nastavit lepší TV?

Kvalitu si můžete nastavit při vysílaném pořadu, když stisknete tlačítko 0 na Vašem dálkovém ovladači. V PC doporučujeme sledovat přes webový prohlížeč, pro větší pohodlí u sledování Lepší.TV, jsme na kodeku H. 264 nastavili HD kvalitu.

Přečtěte si více

Jak zrušit předplatné na lepší TV?

4.3.3 Smlouva Předplatné se uzavírá v elektronické podobě jejím odsouhlasením Uživatelem při Objednávce s tím, že ji může Uživatel nebo Poskytovatel kdykoliv vypovědět. V případě, že přijde výpověď v době, kdy již Uživatel nemá službu Lepší.TV předplacenou, bude mu ukončena následující pracovní den.
Jak zapojit lepší TV?
Do televize se Lepší.TV BOX zapojí pomocí kabelu HDMI (je možné připojit jej i pomoci AV kabelu, ale v tomto případě je pravděpodobný pokles kvality). Poté je nutné zařízení připojit k internetu a to nejlépe pomocí ethernet kabelu, případně Wi-Fi. (V tomto případě však doporučujeme připojení přes LAN).

A další otázka, jak funguje lepší tv?

Lepší.TV je moderní sledování televize přes internet. Stačí vám jakékoliv internetové připojení s minimální rychlostí 3 Mb/s a můžete sledovat vaše oblíbené pořady a filmy v Česku, na Slovensku a po celé EU. Televizní pořady si užijete nejen doma, ale i na dovolené v zahraničí nebo třeba na chatě.
Jak zmenit čas na lepsi TV?
Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících a zobrazení personalizovaného obsahu. Informace také sdílíme s našimi partnery z oblasti sociálních médií, reklamy a analytiky.
...
Uživatelský manuál.
Nezbytnépovoleno
Analytickézakázánopovoleno
Marketingovézakázánopovoleno

Kolik stojí lepsi TV?

První dva měsíce můžete mít Lepší.TV už od 99 Kč měsíčně. Poté za stále bezkonkurenčních 199 Kč měsíčně. Úvodní měsíc získáte i balíček HBO zcela bezplatně, poté stojí 219 Kč. Kdykoliv můžete služby změnit nebo zrušit.
Jak stahovat z lepší TV?
Smart televize umožňují spolu s nainstalovanou Lepší.TV sledování online televize přes internet. Stačí si ve Vaší Smart TV s jakýmkoliv operačním systémem (i Android TV) stáhnout aplikaci z obchodu s aplikacemi Google Play, případně z obchodu uvedeného výrobce.

Jak objednat lepsi TV?

Službu si objednáte na naši webové stránce www.lepší.tv, kliknutím na ikonku "Objednat" na horní liště. Přikládáme Vám i odkaz - Objednat.
...
Jak si mohu Lepší.TV objednat?
  1. Zvolte, co vše si chcete objednat: službu Lepší.TV.
  2. Vyplňte registrační údaje: e-mail a heslo.
Jak sledovat TV na internetu zdarma? Existuje několik způsobů, jak sledovat TV na internetu zdarma. Jedním z nejběžnějších způsobů je přes webové stránky, které nabízejí online streamování televizních programů. Tyto webové stránky většinou vyžadují registraci, ale existují i ​​některé, které jsou zdarma. Některé z těchto webových stránek zahrnují BBC iPlayer, 4OD a Sky Go.

Můžete se také zeptat, jak sledovat tv v mobilu zdarma?

Pokud chcete sledovat tv v mobilu zdarma, doporučujeme vám použít aplikaci Xender. Tato aplikace umožňuje bezproblémový přenos dat mezi počítačem a mobilním zařízením. Použijte tuto aplikaci k přístupu k televizi z vašeho mobilního zařízení.
Můžete vyzkoušet aplikaci Xender, kterou je možné stáhnout zde.
Doufáme, že vám také pomůže aplikace Xender.
Zde je návod, jak vytvářet aplikace na počítači zdarma
Pokud chcete vytvořit aplikaci na počítači, doporučujeme vám použít aplikaci Visual Studio 2017 nebo novější.
Pokud chcete vytvořit aplikaci pro Android, doporučujeme vám použít aplikaci Android Studio.
Doufáme, že vám také pomůže aplikace Visual Studio 2017.

By Sackville

Jak sledovat ceskou televizi v Anglii? :: Na co je aplikace Google Lens?
Užitečné odkazy