Domovská stránka > C > Co Je Lepší Viber Nebo Whatsapp?

Co je lepší Viber nebo WhatsApp?

Viber: svobodný sok WhatsAppu

Samozřejmě, že Viber ale není jen chatovacím klientem. S fialovou aplikací můžete kromě posílání klasických textových zpráv posílat i obrázky, videa, hlasové zprávy nebo si rovnou s dotyčným zavolat. Zprávy v chatu můžete samozřejmě libovolně mazat či editovat.

Přečtěte si více

Následně, co je lepší whatsapp nebo messenger?

Souboj na poli uživatelského rozšíření dopadl de facto plichtou. Aplikace jsou dostupné u všech tří hlavních tahounů aplikací, tj. Google Play, App Store a Widows Phone. Messenger získává využití na starších typech zařízení, WhatsApp naopak nahrává mírně vyšší jazyková podpora (33 překladů oproti 30 u messengeru).
Lidé se také ptají, jak komunikovat přes whatsapp?
Jak WhatsApp používat zodpovědně
  1. Komunikujte s kontakty, které znáte: Zprávy posílejte pouze uživatelům, kteří vás kontaktovali jako první, nebo vás o komunikaci přes aplikaci WhatsApp sami požádali.
  2. Vždy požádejte o svolení a respektujte hranice: Požádejte uživatele o svolení předtím, než je přidáte do skupiny.

Co je to WhatsApp Messenger?

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě.
Pokud jde o toto, kdo vlastní aplikace signál?
Signal je multi-platformní služba šifrovaného zasílání zpráv.
...
Signal (software)
VývojářSignal Foundation Signal Messenger LLC.
První vydání29. července 2014
Aktuální verze5.44.1 (22. července 2022)
Operační systémLinux, MacOS, Android, Ios, MacOS, Windows
PlatformaAndroid macOS iOS Linux Microsoft Windows

Můžete se také zeptat, proč nepoužívat whatsapp?

Zabezpečení na prvním místě

Nejen, že je vysoká pravděpodobnost, že vás sledují lidé z pozadí sociální sítě, ale rovněž můžete být nemilým překvapením, že vaše konverzace, hlasové zprávy a fotky sleduje i hacker, který se vám do vašeho účtu mohl nabourat.
Jak poznám když mi někdo sleduje na WhatsApp?
Kdo se díval na váš WhatsApp není možné nijak zjistit. Zopakujme si to, není to možné zjistit. Jediné co je možné zjistit je, kdo viděl váš stav (status) – měli byste navíc vědět, že viditelnost vaší stavové informace je možné (a velmi vhodné) omezit.

A další otázka, jak je bezpečný messenger?

Aplikace Messenger je často podceňována z pohledu bezpečnosti a někdy je přirovnávána dokonce k nové bezpečností politice WhatsApp. Pokud při komunikaci s ostatními kontakty dbáte na maximální soukromí, musíte se o to u Messengeru postarat.
Někdo se také může ptát, proč používat telegram?
Telegram umožňuje přecházet mezi zařízeními

Což je zjednodušení, které někteří uživatelé přivítají. Prostě něco začnete na mobilu a v komunikaci pak snadno pokračujete na desktopu. U Signalu to tak snadné není, byť i tam si můžete zprávy z jednoho zařízení synchronizovat do druhého. Není to ale automatické.

Kdo má Telegram?

Aplikace Telegram byla uvedena na trh nejprve pro mobilní zařízení Apple. Vyvinula ji americká firma Digital Fortress s vlastníkem Pavlem Durovem, zakladatelem ruské sociální sítě VKontakte. Pro přenos zpráv je použitý datový protokol MTProto, jehož autorem je Nikolaj Durov, bratr Pavla Durova.

By Khorma

Jak bezpečný je Telegram? :: Jak se píše na notebooku cisla?
Užitečné odkazy