Domovská stránka > J > Jak Bezpečný Je Whatsapp?

Jak bezpečný je WhatsApp?

Koncové šifrování zajišťuje, že odeslaný obsah můžete číst nebo poslouchat pouze vy a osoba, se kterou komunikujete. Nikdo jiný – dokonce ani WhatsApp – k tomuto obsahu přístup nemá. Zprávy, které odešlete, jsou díky „koncovému šifrování“ zabezpečeny zámkem a klíč k jejich odemčení a přečtení máte pouze vy a příjemce.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak nainstalovat whatsapp do mobilu samsung?

Aplikace WhatsApp Messenger je k dispozici jak pro iOS tak i pro Android. Apple nemám, takže návod je pro majitele telefonů s Androidem. Apku stáhnete na Google Play. Stačí kliknout na tlačítko Nainstalovat.
A další otázka, jak se přihlásit do whatsapp?
Přihlášení
  1. Otevřete WhatsApp na svém telefonu. Android: Klepněte na ikonu Více možností . iPhone: Otevřete Nastavení aplikace WhatsApp.
  2. Klepněte na Propojená zařízení.
  3. Pomocí telefonu naskenujte QR kód ze svého počítače nebo zařízení Portal.
  4. Budete-li k tomu vyzváni, klepněte na Hotovo.

Někdo se také může ptát, co je to wacap?

Wacap (vocap, whatsapp) je mobilní aplikace pro psaní zpráv = chatování a také telefonování. Vše je zdarma, stačí mít pouze v mobilu internet. Na podobném principu jako whats app funguje i program Skype, Viber Messenger nebo Hangouts, který se ale spíše používá v počítači.
Kdy prestane fungovat WhatsApp?
Konec podpory nastane 24.

října 2022. Podpora WhatsAppu skončí u operačních systémů iOS 10 a iOS 11, takže budete potřebovat mít zařízení s iOS 12 a novějším.

Můžete se také zeptat, jak nainstalovat aplikaci whatsapp do mobilu?

Chcete-li WhatsApp stáhnout:

Přejděte do obchodu Google Play a vyhledejte aplikaci WhatsApp Messenger. Klepněte na INSTALOVAT. Otevřete WhatsApp a pokračujte na další obrazovku odsouhlasením našich Podmínek použití. Zaregistrujte své telefonní číslo.
Když to vezmeme v úvahu, co to je stav na whatsapp?
Funkce stav umožňuje sdílet aktualizace ve formě textu, fotografií, videí či animací GIF opatřených koncovým šifrováním, které po 24 hodinách zmizí. Chcete-li aktualizace stavu odesílat svým kontaktům a přijímat jejich aktualizace, musíte mít v seznamu kontaktů navzájem uložená svá telefonní čísla.

Jak se dostat do cizího WhatsAppu?

Stačí, když budete mít pár desítek vteřin telefon své oběti. Na svém telefonu si budete chtít založit nový WhatsApp účet a místo svého čísla zadáte cizí telefonní číslo, tedy číslo oběti. Poté již jen stačí zvolit ověření přes telefonní hovor, který nadiktuje pin.
Kdy je clovek online na WhatsApp?
Pokud je některý z kontaktů online, znamená to, že má WhatsApp na svém zařízení spuštěný na popředí a je připojen k internetu. Nemusí to však nutně znamenat, že si přečetl vaše zprávy. Funkce Naposledy označuje, kdy daný kontakt WhatsApp naposledy použil.

A další otázka, proč nevidím že je online?

Pokud v messengeru kliknete na 3 tečky-ozubené kolečko-předvolby-vypnout aktivní stav. Když na to kliknete, máte možnost si zvolit, pro koho aktivní stav vypnete a on tak neuvidí, zda jste aktivní. Máte tam- vypnout stav online pro všechny kontakty, nebo jen pro některé kontakty, nebo pro všechny kromě...

By Ardel

Jak aktualizovat verzi Android? :: Jak obnovit data WhatsApp?
Užitečné odkazy