Domovská stránka > J > Jak Bezpečný Je Telegram?

Jak bezpečný je Telegram?

Telegram je další aplikací, která bere bezpečnost svého uživatele vážně. Nabízí koncové šifrování, ale musíte si jej sami manuálně zapnout v každém chatu (Tuto možnost nabízí jako tajnou konverzaci). Zároveň si můžete nastavit, jestli mají vaše zprávy po nějaké době mizet nebo si je lze naopak zálohovat.

Přečtěte si více

Co je to aplikace Viber?

Podobně jako je tomu u prvně zmíněného komunikačního klienta také Viber nabízí možnost odesílání textových a hlasových zpráv. Výjimkou není ani možnost odesílat mediální soubory v podobě fotografií, videí, kontaktů nebo polohy. K dispozici jsou nám také ozdoby v podobě nejrůznějších smajlíků a samolepek.
Jak používat WhatsApp na dvou telefonech?
Jak používat Whatsapp Web?
  1. Na obrazovce se musí objevit QR kód.
  2. Na telefonu, ve kterém máte nainstalovanou a registrovanou aplikaci WhatsApp, v nabídce vyberte WhatsApp Web a naskenujte QR kód na obrazovce druhého zařízení.
  3. To je vše, nyní budete mít na obrazovce webovou verzi WhatsApp.

Navíc, co je to vocap?

"Vokativ" je termín, který se běžně nepoužívá a nemá obecně uznávaný význam. Může se jednat o překlep nebo vymyšlené slovo. Bez kontextu a dalších informací je obtížné uvést konkrétní příklad toho, co by "vocap" mohl označovat. A jak skrýt že jsem on line na whatsapp?

Změna nastavení soukromí
  1. Na zařízení typu: Android: Klepněte na Více možností > Nastavení > Účet > Soukromí. iPhone: Klepněte na Nastavení > Účet > Soukromí.
  2. Následně můžete změnit: komu se bude zobrazovat čas vaší poslední aktivity (funkce Naposledy), komu se bude zobrazovat vaše profilová fotografie,

Někdo se také může ptát, jak nainstalovat whatsapp do mobilu zdarma?

Jedinou zásadnější podmínkou, kterou musíte splnit, je vlastnictví Google účtu, bez kterého instalovat další aplikace nelze. Máte-li účet přihlášen, můžete pomocí klíčových slov „WhatsApp" nechat vyhledat správnou aplikaci. Jakmile ji najdete, klepněte na tlačítko INSTALOVAT. Aplikace se poté sama stáhne a nainstaluje.
Někdo se také může ptát, jak nainstalovat wacap?
Aplikace WhatsApp Messenger je k dispozici jak pro iOS tak i pro Android. Apple nemám, takže návod je pro majitele telefonů s Androidem. Apku stáhnete na Google Play. Stačí kliknout na tlačítko Nainstalovat.

Pokud jde o toto, jak komunikovat bez telefonu?

S FireChat ale budete moci být kdekoliv bez připojení a stále si budete moci psát s lidmi kolem sebe. Kromě textu si můžete posílat i obrázky. A odesílat je můžete buď všem ve vaší síti, nebo jen jednomu uživateli. V případě, že se kolem vás nenachází nikdo s aplikací, přichází už na řadu internetové připojení.
Co je to Wickr mě? Wickr is a messaging app with a focus on security and privacy. It offers end-to-end encryption for all messages, making it impossible for anyone outside of a conversation to read them. The app also allows users to set expiration dates for messages, meaning they will automatically be deleted after a certain amount of time.

Jak se dostat do signalu?

Dostat se do signálu je velmi snadné. Vyberte si libovolnou aplikaci, která vám umožní otevřít signál, a přejděte na něj.

By Melanie

Co se vyplatí koupit na Amazonu? :: Co je lepší Viber nebo WhatsApp?
Užitečné odkazy