Tipy pro řešení problémů s vyzváněním zvonku

Ring Doorbell je inteligentní zvonek, který upozorní váš telefon nebo mobilní zařízení, když je někdo u předních dveří, což vám umožní vidět hosty a mluvit s nimi bez otevření dveří. Zatímco zvonek Ring je poměrně přímočarý, není neobvyklé, že se objeví problémy. Zde je několik tipů na řešení problémů s Ring Doorbell.

Smith Collection / Gado / Getty Images


Důvody, proč je zvonek zvonku offline nebo nefunguje

Pokud je váš zvonek zvonek offline, nemůže se připojit k aplikaci Ring a provádět funkce, jako je použití kamery, abyste zjistili, kdo je u dveří. Pokud Ring Ringbell přejde do režimu offline, je to často způsobeno problémem s Wi-Fi. Mezi další běžné důvody, proč může Ring Ringbell přejít do režimu offline, patří:

 • Směrovač odpojil přepětí.
 • Od routeru byl odpojen vodič.
 • Heslo sítě Wi-Fi bylo změněno.
 • Baterie je vybitá.
 • Došlo k dočasné ztrátě energie.

Proč má Ring Doorbell Pro problémy s napájením?

Na rozdíl od původního Ring Doorbell nebo Ring Doorbell 2 nemá Ring Doorbell Pro dobíjecí baterii a nedostává energii z ethernetového připojení, jako to dělá Ring Doorbell Elite.

Ring Doorbell Pro potřebuje zdroj energie, který poskytuje 16 až 24 voltů. Zvonky zvonku jsou obvykle připojeny k drátové stanici tradičního venkovního zvonku. V závislosti na tom, jak často se váš Ring Doorbell Pro používá a jaké funkce jsou prováděny, může vyžadovat více energie.

Chcete-li ověřit, zda má váš Ring Doorbell Pro dostatek energie, otevřete jej Stav zařízení v aplikaci Ring a vyhledejte nastavení napětí. Pokud to říká dobrý nebo alespoň 3,900mV když vyberete možnost napětí, u Ring Doorbell Pro nebude problém s napájením.

Pokud váš Ring Doorbell Pro funguje krátkou dobu a poté přestane fungovat, může dojít k problému s napájením. Zde jsou některé další náznaky, že nedostává dostatek energie:

 • Nelze udržovat připojení Wi-Fi.
 • Náhodně se vypne.
 • Zastaví během živého videa.
 • Noční vidění přestane fungovat.
 • Původní vnitřní zvonek zvoní správně.

Co dělat, když váš zvonek nefunguje

Postupujte podle těchto tipů pro řešení potíží:

 1. Zkontrolujte stav zvonku. Pokud se domovní zvonek nepřipojí automaticky, zkontrolujte sekci Stav zařízení aplikace Ring. Pokud je zvonek zvonku uveden jako Offline, zkontrolujte hardware Wi-Fi, zda neobsahuje nějaké problémy.

 2. Přepněte zvonek do režimu nastavení. Vybrat Nastavení knoflík. Počkejte 10 sekund a poté vyberte Nastavení tlačítko znovu. Zkontrolujte, zda se zvonek znovu připojí k síti.

 3. Nabijte zvonek u dveří. Zkontrolujte, zda je zvonek zvonku správně nabitý.

 4. Vložte znovu baterii. Pokud máte zvonek zvonek 2, vyjměte a znovu vložte baterii a zkontrolujte, zda se zvonek znovu připojí k síti.

 5. Dodejte Doorbell Pro více energie. Nainstalujte si Ring Pro Power Kit nebo Pro Power Kit V2 na původní zvonek. První vyžaduje připojení vodičů z interního zvonku k Power Kit, ale vodiče V2 jsou připojeny k sadě, takže stačí pouze připojit druhý konec k předním a transformátorovým stanicím interního zvonku.

  Pokud vám manipulace s dráty nevyhovuje, obraťte se na autorizovaného elektrikáře a požádejte o instalaci sady Ring Doorbell Pro Power Kit.