Stranger Things 4 odhalí důležité pravdy: tady jsou


David Harbour, který v seriálu hraje Jima Hoppera, během newyorského Comic Conu prozradil zajímavé detaily o čtvrté sérii. Tady je jeho vyjádření

Ačkoli Netflix neustále produkuje nové seriálové hity, jako je například Hra na chobotnici, diváci nezapomínají ani na ty, které jsou již několik měsíců pozastaveny a stále čekají na svůj konec. Konkrétně máme na mysli seriál Stranger Things, který byl dlouhou dobu blokován kvůli Covid-19. Očekává se, že Netflix jej oficiálně zařadí do svého katalogu v roce 2022.

Přes všechny potíže herci o nových epizodách nepřestávají mluvit a mnozí je označují za nejvelkolepější v historii. Mezi mnoha ukázkami z filmu Stranger Things 4 je i postava šerifa Jima Hoppera v podání Davida Harboura. Nyní je jisté, že se postava vrátí ve čtvrté sérii, není mrtvá, je živá a zdravá a nachází se v Rusku. Na konci třetí série byl totiž unesen a panovaly vážné obavy o jeho život. Herec při účasti na setkání na newyorském Comic Conu vypustil několik zvěstí o nových dílech.

Stranger Things 4: Jaký je osud Jima Hoppera

Herec David Harbour poskytl rozhovor, ve kterém se rozpovídal i o nové sérii Stranger Things. První upoutávka, kterou Netflix zveřejnil, ukazovala jeho postavu při těžké práci v ledové ruské krajině, takže si diváci uvědomili, že šerif Hopper je stále naživu a mimo město Hawkins, kde se seriál odehrává.

Harbour prozradil, že čtvrtá série bude obsahovat více dějových linií a časových rámců. Řekl také, že jeho postava udělá vše pro to, aby se vrátila domů, ale bude to těžké, protože ve vězení, kde je držena, je Demogorgon.


Stranger Things 4: Temná minulost Eleven

Dějová linka také odhalí nové detaily o minulosti Eleven (Millie Bobby Brown) a jejím vztahu s doktorem Martinem "Papa" Brennerem (hraje ho Matthew Modine). Konkrétně se dozvíme o Creelově domě, strašidelném domě v Hawkinsu, kde se odehrálo několik vražd, které otřásly městem.

V Creelově domě žil tajemný muž Victor Creel, kterého ztvárnil Robert Englund (herec, který hrál Freddyho Krugera), který vyvraždil celou svou rodinu. Toto místo je spojeno s Podsvětím, ale na to, jak, si budeme muset počkat do čtvrté série. V nových dílech se navíc diváci konečně dostanou z Hawkinsu a objeví nové lokace: kromě ruského vězení, kde je držen Hopper, poznají také nový domov rodiny Byersových, která se tam nastěhovala na konci třetí série.

David Harbour na závěr řekl, že Stranger Things 4 konečně odhalí některé pravdy a příběhy, které byly dosud jen naznačeny.