Spinoff seriálu Jak jsem poznal vaši matku s Hilary Duff v hlavní roli


Po obrovském úspěchu seriálu Jak jsem poznal vaši matku se fanoušci dočkali dobré zprávy: chystá se spinoff s Hilary Duff v hlavní roli

Novinka, na kterou fanoušci seriálu Jak jsem poznal vaši matku čekali, je tady. Ve spin-offovém pokračování se v hlavní roli představí Hilary Duff a ponese název Jak jsem poznal vašeho otce: 10 epizod, které budou navazovat na styl populárního seriálu od tvůrců Cartera Bayse a Craiga Thomase.

Spin-offové pokračování je možné díky streamovací platformě Hulu, která seriál objednala u tvůrců Isaca Aptakera a Elizabeth Bergerové, bývalých spolutvůrců seriálů Tohle jsme my a Love Victor. Naopak Bays a Thomas budou spolu s hlavní herečkou Duff zastávat roli výkonných producentů. Ačkoli zatím není jasné, jak budou oba seriály propojeny, jisté je, že styl vyprávění a režie budou velmi podobné. Fanoušci se budou moci přimknout k ženské obdobě Teda Mosbyho: Sophii a všem jejím svérázným přátelům.

Jak jsem poznal vašeho otce: O čem bude spin-off

Hvězdou spin-offu Jak jsem poznal vaši matku je Sophie, kterou hraje Hilary Duff. Podle oficiální synopse "se Sophie a její úzká skupina přátel snaží zjistit, kdo jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a příležitostí. Dějová linie bude zcela jistě navazovat na seriálový hit, který skončil před sedmi lety po devíti zábavných sezónách, ale není jasné, jak se oba seriály propojí a v jakém časovém bodě.

Není to poprvé, co se někdo pokouší o spin-off populárního seriálu. V roce 2014 CBS objednala pilotní díl seriálu Jak jsem poznal vašeho tátu s Gretou Gerwig v hlavní roli a s Meg Ryanovou jako vypravěčkou "matky". Projekt ztroskotal, ale zájem se vrátil s druhým pokusem Aptakera a Bergera, který leží v šuplíku od roku 2016 a brzy spatří světlo světa.


Jak jsem poznal vašeho otce: obsazení a tvůrci

Tvůrci spin-offu jsou Aptaker a Berger, kteří našli souhlas tvůrců původního seriálu. V tiskovém prohlášení Bays a Thomas sami předali štafetu svým kolegům a popřáli jim, aby se jim dařilo vyprávět nový "legendární" příběh.

V tiskovém prohlášení Bays a Thomas uvádí: "Řeknu vám neuvěřitelný příběh: je to příběh o tom, jak dva scénáristé měli to štěstí, že mohli devět sezón natáčet svůj vysněný televizní seriál, a nyní mohou předat štafetu novému tvůrčímu týmu, který má před sebou neuvěřitelný nový příběh, příběh seriálu Jak jsem poznal vašeho otce."

"Jak jsem poznal vašeho otce".

Duff bude ve spin-offu nejen hrát, ale také ho produkovat spolu se spoluautory seriálu HIMYM Baysem a Thomasem a řekl: "Měl jsem ve své kariéře neuvěřitelné štěstí, že jsem mohl hrát několik úžasných postav, a už se nemůžu dočkat, až budu hrát roli Sophie. Jako velký fanoušek seriálu Jak jsem poznal vaši matku jsem poctěn a zároveň trochu nervózní, že mi Carter a Craig svěřili pokračování. Isaac a Elizabeth jsou skvělí a nemůžu se dočkat, až s nimi budu pracovat.