Soubor ET (co to je a jak jej otevřít)

Soubor s příponou ET je soubor sešitu WPS Spreadsheets vytvořený tabulkovým programem WPS Office.

Stejně jako formát XLSX společnosti Microsoft, soubory ET podporují grafy a vzorce a ukládají data do řádků a sloupců buněk. Soubory ETT jsou podobné, ale jsou to soubory šablon používané k vytvoření více podobných souborů .ET.

Software Easiteach také používá soubory ET, ale jako soubory Easiteach Lesson pro ukládání animací, obrázků, textu a dalších výukových zdrojů. Dalšími soubory ET by mohly být datové soubory projektu ETwin Electrodos de Tierra používané s programem, který měří instalace Transformation Center.

ET také znamená některé technologické výrazy, které nemají nic společného s formátem souboru, jako je rozšířená technologie, technologie rozšiřování, sada nástrojů editoru a elektronický přenos.


Jak otevřít soubor ET

Soubory ET, které jsou soubory sešitů WPS Spreadsheets, lze otevřít pomocí bezplatných WPS Office Spreadsheets. Soubor ET budete muset převést, pokud jej chcete použít v aplikaci Microsoft Excel nebo v jiném tabulkovém programu. Jak přejít dolů do další části.

Soubory ET se dříve nazývaly Kingsoft Spreadsheets, ale tato kancelářská sada se nyní nazývá WPS Office.

Některé soubory ET mohou být zašifrovány, takže před otevřením a úpravou musíte znát heslo. Je však možné otevřít zašifrovanou tabulku, pokud převedete soubor ET do podporovaného formátu, který lze použít s crackerem hesel aplikace Excel.

Soubory lekcí Easiteach se otevírají pomocí softwaru Easiteach společnosti RM Education. Mají také Easiteach Next Generation Lite, ale může otevřít pouze další související soubory, jako jsou soubory ETNG, ETNT a ETTE.

ETwin Electrodos de Tierra otevírá soubory ET, které tento program používá.

Pokud zjistíte, že se aplikace ve vašem počítači pokouší otevřít soubor ET, ale je to nesprávná aplikace, nebo byste raději měli jiný nainstalovaný program otevírat soubory ET, můžete změnit výchozí program, který otevírá soubory ET.

Jak převést soubor ET

Soubory tabulkových procesorů ET lze převést na XLSX a XLS pomocí kancelářských tabulek WPS. Otevřete soubor a přejděte na menu najít Uložit jako; vyberte formát aplikace Excel, do kterého chcete soubor ET převést.

Pomocí výše uvedených programů můžete také převést soubor ET na soubory PDF, HTML, CSV a další podobné textové soubory.

Pokud váš soubor ET patří k některému z výše uvedených programů a pokud jej lze převést, je to s největší pravděpodobností provedeno pomocí stejného softwaru, který jej může otevřít, podobně jako WPS Office Spreadsheets převádí soubory.


Stále nemůžete soubor otevřít?

Pokud se váš soubor v tomto okamžiku neotevře, je velká šance, že nesprávně čtete příponu souboru. To se může stát, pokud soubor, který máte, používá příponu souboru, která se velmi podobá ET. Ale i když jsou rozšíření podobná, neznamená to, že formáty spolu souvisejí.

Například soubory EST sdílejí několik stejných písmen přípon souborů, ale nemají nic společného se soubory ET. Místo toho jsou to buď soubory map ulic a tipů, nebo soubory odhadů nákladů na stavbu.

Totéž platí pro soubory ETL (Microsoft Event Trace Log) a ETA (značka místa Google Earth). Tyto soubory nelze otevřít pomocí otvíráku souborů ET a naopak.