Na Netflix přichází nový korejský seriál: tady je ten, který

Na Netflix přichází nový korejský seriál, který chce zopakovat rekordní úspěch dnes již slavné Hry o chobotnici. Streamovací platforma zveřejnila první oficiální upoutávku na hororový seriál Hellbound, v němž hraje hlavní roli uznávaný režisér zombie filmů Yeon Sang-ho.

Jedná se o hororový seriál založený na webovém komiksu, který je v Jižní Koreji velmi populární a je určen ke čtení online. Dějištěm filmu Hellbound je Soul, kde se lidé ocitají v boji proti nadpřirozeným bytostem, které některé z nich odsoudí do pekla a vezmou je s sebou. Náboženská sekta se pak snaží uchvátit moc a bojuje se skupinou lidí, kteří se spojí, aby se nadpřirozeným bytostem postavili. Napínavý a pochybovačný příběh o Bohu a jeho spravedlnosti, kde zatracenci jsou určeni pro peklo a přeživší, doufá, že se mu podaří zopakovat rekordní čísla, která v uplynulých dvou měsících zaznamenala hra Chobotnice.


Hellbound: děj

Seriál Hellbound se odehrává v Soulu, kde se z ničeho nic objevují nadpozemské bytosti a odsuzují lidi do pekla. Nadpřirozené události vystupňují ve městě do chaosu, což otevírá cestu náboženské organizaci Nová pravda, sektě vedené vůdcem a guru Jung Jin-suem, aby se postavila na stranu stvoření. Podle sekty jsou zatraceni pouze hříšníci a tato stvoření jsou projevem boží vůle navrátit lidstvo na cestu spravedlnosti.

Vůdci Nové pravdy se postaví právník Min Hye-jin, který věří, že jde o nadpřirozené události, jež nemají nic společného s boží vůlí, a přidá se k těm, kteří se snaží chránit zatracené před odsouzením do podsvětí, aby obnovili svět pro lidstvo.

Hellbound: obsazení

V obsazení se objevují herci, kteří jsou ve světě korejského dramatu dobře známí a patří mezi ně Yoo Ah-in (Chicago Typewriter, Voice of Silence), Park Jeong-min (Bleak Night), Kim Hyun-joo (Glass Slippers), Won Jin-ah (The Age of Shadows) a Yang Ik-june (Breathless).

Režisérem je Yeon Sang-ho, známý už z filmu Vlak do Pusanu a proslavený v žánru zombie-filmů.


Hellbound: kde a kdy ho můžete sledovat

Nový televizní seriál Hellbound bude streamován na platformě Netflix, která oznámila datum vydání oficiálním trailerem s italskými titulky.

Na šest epizod Hellbound si budete muset počkat do 19. listopadu.

Nový seriál bude uveden 19. listopadu.