Mighty, přehrávač MP3 pro poslech hudby ze služby Spotify offline


Mighty je malý přehrávač MP3, který umožňuje synchronizovat seznamy skladeb Spotify a nepoužívat k poslechu hudby smartphone

Zařízení Mighty, které bylo uvedeno na trh prostřednictvím kampaně na populárním crowdfundingovém serveru Kickstarter, je po dlouhých odkladech připraveno k prodeji. Nejste si jisti, co to je? Je to jednoduchý přehrávač MP3 pro poslech hudby ze služby Spotify offline. Stojí přibližně 85 eur.

Po několika odkladech výrobce oznámil, že všechna zařízení budou dodána do 30. července. A pro ty, kteří nemohli přihazovat na Kickstarteru? Žádný problém, stačí přejít na webové stránky společnosti Mighty a koupit si ho. Co však toto zařízení umí pro přehrávání hudby? Jednoduše řečeno, umožňuje nám nechat chytrý telefon doma a jít si zaběhat nebo si zacvičit, aniž bychom se museli vzdát svých oblíbených skladeb. Zařízení má integrovanou službu Spotify, jen si musíme zaregistrovat účet. Model Mighty je v současné době k dispozici v oranžové, černé a bílé barvě. Původně měl být zelený jako Spotify. V případě potřeby se připojí k chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth nebo Wi-Fi. Má karbonový rám a podle prvních informací by měl být odolný vůči potu a prachu. Kromě klasických tlačítek pro správu uložené hudby ve formátu MP3 je zde také tlačítko pro synchronizaci a ukládání seznamů skladeb, které jsme vytvořili na Spotify. Zařízení má také klip pro připevnění na batoh nebo tričko. Velmi praktická funkce pro ty, kteří ji budou používat při tréninku. Velkou chybou je absence tlačítka pro náhodné přehrávání. Skladby nelze přehrávat náhodně, ale v pořadí nastaveném v seznamu skladeb.

Jak přidat hudbu

Chcete-li do aplikace Mighty přidat novou hudbu, jednoduše si stáhněte aplikaci pro iOS a Android. Zde si můžete prohlédnout svou knihovnu, synchronizovat Spotify, zkontrolovat zbývající úložný prostor a především zbývající úroveň nabití baterie. Chcete-li změnit hudbu, musíte stisknout tlačítka trochu silněji. To má zabránit problémům při tréninku nebo běhu. Mighty podporuje také sluchátka Bluetooth, ale výdrž baterie klesne na 5 hodin. Na dnešní dobu krátká doba. Plné nabití trvá pouhou hodinu.