Liga mistrů na Amazonu: první informace o cenách


Liga mistrů 2021-22 bude poprvé v Itálii také na Amazonu. Kolik ale stojí nejúchvatnější zápasy světa?

Jednou z "novinek", které v Itálii uvidíme během fotbalové sezóny 2021-2022, bude vysílání některých zápasů Ligy mistrů na Amazon Prive Video. V prosinci loňského roku zakoupil americký internetový prodejce televizní práva na vysílání této evropské soutěže.

Podrobnosti o tomto novém fotbalovém kanálu byly odhaleny během akce Prime Video Presents Italia 2021. Akce, která se konala v Římě, byla příležitostí k oznámení nových funkcí, které se platformy dotknou v letech 2021 až 2022. Nejen fotbal. Především dohoda, celková dohoda, s Achillem Laurem, který bude mít epizodní roli v prvním italském filmu Amazon Originals Anni da cane a bude mezi účastníky druhého vydání Celebrity Hunted. Poté širší pohled na novou italskou produkci Amazon Originals, nové pořady, které se budou vysílat, a jednu z nejočekávanějších novinek mezi fotbalovými fanoušky, Ligu mistrů 2021-22.

Liga mistrů 2021-22 na Amazonu

V rámci akce Prime Video Presents Italia 2021 promluvil o Lize mistrů 2021-22 výkonný ředitel Prime Video Sport v Evropě Alex Green: "Získali jsme práva na vysílání Ligy mistrů v Itálii na tři sezóny, počínaje sezónou 2021-22: nejlepší zápasy budeme vysílat ve středu, od předkola až po semifinále. Máme také evropský superpohár."

Green uvedl, že Amazon si bude moci vybrat, které události bude vysílat před ostatními, a že je jeho záměrem zaměřit se na špičkové zápasy s italskými týmy jako protagonisty. Pokračoval: "Vrcholem světového fotbalu je Liga mistrů a my jsme nadšeni, že můžeme nabídnout fotbal v Itálii i v Německu. Je to podobná strategie jako v jiných zemích, například ve Francii budeme od tohoto víkendu vysílat Roland Garros, ve Velké Británii Premier League a v USA NFL. Investice do Ligy mistrů je součástí tohoto rámce."

To, že se Amazon zajímá o svět fotbalu, zní v Itálii jako novinka, ale jinde vůbec ne. Ve Velké Británii Amazon právě dokončil druhou sezónu Premier League na Prime Video a Green to označuje za "obrovský krok pro nás". Pokračuje: "Vysílali jsme celkem 50 zápasů. Fanouškům se líbilo naše zpravodajství, vysílání i produkce. Chceme, aby diváci byli blízko dění. Přenos byl po technické stránce robustní, z hlediska kvality obrazu a zvuku to byl skvělý zážitek, jaký byste očekávali od fotbalového zápasu na domácím televizoru."

"Zavedli jsme také zajímavé možnosti, jako je efekt stadionu odstraněním komentáře nebo dokonce možnost rentgenového snímku, který zobrazuje živé statistiky v průběhu zápasu a také zajímavosti v reálném čase. Všechny tyto možnosti budou součástí balíčku Ligy mistrů," který budeme využívat i v Itálii.


Kolik bude stát Liga mistrů na Amazonu

"Balíčky, které jsme získali, se liší, neexistuje jediná možnost. Bohužel nemůžeme nabízet neomezený počet sportů zdarma v rámci služby Prime, musíme provést výběr." Tento výběr je nutný z velmi jednoduchého důvodu: Amazon nemá v úmyslu žádat po předplatitelích služby Amazon Prime ani o euro více, takže i Liga mistrů 2021-22 - jak jasně uvedl sám Green - bude zahrnuta v předplatném služby Prime ve výši 36 eur ročně, které nabízí nejen službu Amazon Prime Video, ale také bezplatné doručení nákupů, streamování hudby Amazon Music, neomezené úložiště na Amazon Photos a mnoho dalšího.

Nejlepší středeční zápasy Ligy mistrů - celkem 16 zápasů v každé sezóně od roku 2021 do roku 2024 - mohou předplatitelé služby Amazon Prime sledovat zdarma.

Předplaťte si službu Amazon Prime a sledujte nejlepší zápasy Ligy mistrů 2021/22

Italiaonline představuje produkty a služby, které lze zakoupit online na stránkách Amazonu a/nebo jiných e-shopů. V případě nákupu prostřednictvím jednoho z odkazů na stránce může Italiaonline obdržet provizi od společnosti Amazon nebo od jiného uvedeného elektronického obchodu. Ceny a dostupnost produktů nejsou aktualizovány v reálném čase a mohou se v průběhu času měnit: proto je vždy nutné ověřit dostupnost a cenu na Amazonu a/nebo jiných uvedených stránkách elektronického obchodu.

.