One Piece se stává televizním seriálem: všechny informace


Po Cowboy Bebop se nová oblíbená manga stává hraným seriálem: bylo odhaleno obsazení One Piece. Všechny novinky

Anime, manga a webové komiksy ožívají jako hrané televizní seriály. Po oznámení, že na streamování přicházejí kultovní seriály jako Cowboy Bebop a populární webové komiksy jako Hellbound, přišla řada na slavnou a oblíbenou japonskou mangu: One Piece.

Tflix opět sází na asijské příběhy a doufá, že se mu podaří zopakovat velký úspěch korejského seriálu Hra o chobotnici, jehož režisér potvrdil druhou sérii. Mezitím přicházejí další zprávy o hraném seriálu One Piece a streamovací platforma oznámila obsazení. Hlavní roli Opičáka D. Luffyho ztvární Iñaki Godoy, herec známý především ze seriálu Che fine ha fatto Sara?

One Piece: děj a obsazení

One Piece je populární japonská manga, ve které má mladý rádoby pirát Luffy po snědení ďábelského ovoce Gom Gom tělo pružné jako guma. Luffy, který je v Itálii známý spíše jako Rubber nebo Slaměný klobouk, společně se svou posádkou prozkoumává Hlavní cestu a hledá legendární poklad One Piece, který by mu umožnil splnit si sen a stát se novým králem pirátů.

S Rubberem jsou tu šermíř Ronoroa Zoro, Usopp, Nami a Sanji. Netflix na Instagramu oznámil herce, kteří se zúčastní hraného seriálu One Piece. Rubbera hraje Iñaki Godoy, Zoroa Mackenyu, Nami je Emily Rudd, Usoppa Romero Gibson a Sanjiho hraje Taz Skylar.


One Piece: komentáře k obsazení

Výkonnými producenty jsou Steven Maeda a Matt Owens, kteří ve svém prohlášení vysvětlili: "Jsme tak nadšení, že můžeme vyplout s tímto úžasným a talentovaným obsazením! Hledání těch správných lidí, kteří by ztvárnili vzhled, emoce a gesta těchto ikonických postav, byl dlouhý a náročný (a zábavný!) proces, podobně jako hledání pokladu One Piece."

Netflix uvádí, že herci již pracují na tom, aby oživili postavy z populární mangy, kterou vytvořil Eiichrio Oda, který na tvorbě hraného filmu spolupracoval se streamovací platformou a studiem Tomorrow Studios.

Oda vysvětlil, že najít ty správné lidi pro obsazení nebylo snadné: "Rozhodli jsme se pro toto obsazení po mnoha diskusích, do kterých se zapojili lidé z celého světa! To jsou lidé, kteří budou hrát naši posádku slaměného klobouku! Uskutečnění tohoto seriálu si vyžádá ještě nějaký čas, ale budeme se i nadále snažit přinést seriál, který si jistě užijí všichni na celém světě! Těším se na další aktualizace v budoucnu!"

.