Jak sledovat zápas Neapol – Brescia ve streamu a v televizi na DAZN nebo Sky

Napoli restartuje, Brescia hledá kontinuitu ve hře i ve výsledcích. Neapol - Brescia je prvním nedělním zápasem šestého hracího dne Serie A 2019 - 2020. Zápas je exkluzivní pro DAZN a můžete ho sledovat v televizi na kanálu DAZN 1, který je k dispozici na Sky. Chcete-li sledovat zápas Neapol - Brescia ve streamu, musíte použít aplikaci DAZN.

Kolo uprostřed týdne přineslo Neapoli několik nepříjemných překvapení. Po dominantním výkonu proti Cagliari se Azzurri vysmáli v 88. minutě hlavičce Castra. V Neapoli se projevily stejné nedostatky jako loni, tedy neschopnost dotáhnout do konce řadu šancí, které si během zápasu vytvořili. Zdá se, že letní příchod Lozana a Llorenteho tento problém nevyřešil. Ancelotti opět provede rozsáhlou obměnu: v pravděpodobné sestavě Neapole je místo pro Luperta v obraně a pro Hysaje na pravé straně. Brescia přijíždí na San Paolo poté, co ji Juve poslalo zpět do hry a na padesát minut dostalo italské mistry do potíží. Corini bude spoléhat na stejnou jedenáctku, která nastoupila v úterý proti Juventusu: v útoku bude stále prostor pro duo Balotelli - Donnarumma.


Napoli - Brescia: program

Napoli proti Brescii má výkop ve 12:30. Zápas se odehraje na stadionu San Paolo v Neapoli.

Napoli - Brescia pravděpodobná sestava

Napoli (4-4-2) Meret; Hysaj, Manolas, Luperto, Ghoulam; Callejon, Zielinski, Fabian Ruiz, Insigne; Llorente, Mertens

Brescia (4-3-1-2) Joronen; Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella; Bisoli, Tonali, Dessena; Romulo; Balotelli, Donnarumma.


Jak sledovat zápas Neapol - Brescia v televizi

Nedělní utkání ve 12:30 jsou součástí balíčku zakoupeného u DAZN. Zápas Neapol - Brescia můžete sledovat v televizi na platformě DAZN prostřednictvím některého z chytrých televizorů podporovaných touto platformou nebo na novém kanálu DAZN1, který byl spuštěn na Sky a který vysílá to nejlepší z programu této OTT služby.


Jak streamovat zápas Neapol - Brescia

Pro streamování zápasu Neapol - Brescia musíte být předplatitelem DAZN a používat aplikaci platformy dostupnou pro chytré telefony, tablety, počítače a konzole. Aplikaci DAZN si můžete zdarma stáhnout z obchodu Google Play a App Store.

Chcete-li sledovat zápas Neapol - Brescia ve streamu, musíte aplikaci otevřít, zadat přihlašovací údaje a kliknout na políčko zápasu na domovské stránce. Pokud nemáte předplatné DAZN, můžete zápas Neapol vs. Brescia sledovat živě na Virgilio Sport.