Jak sledovat tenisový turnaj US Open 2019 v televizi a na streamu


Tenisový turnaj US Open 2019 je posledním grandslamovým turnajem. Začíná 26. srpna a končí 8. září. Tady je návod, jak turnaj sledovat ve streamu a v televizi

Od 26. srpna do 8. září se na kurtech ve Flushing Meadows utkají nejlepší tenisté světa o US Open 2019, poslední turnaj grandslamu. Dva týdny skvělého tenisu, na který fanoušci čekali už několik týdnů. Z hlediska prize money je to největší turnaj roku, ale nikdy nedosáhl kouzla a historie Roland Garros a Wimbledonu.

US Open 2019 se hraje na betonových kurtech ve Flushing Meadows a v posledních letech na něm vždy triumfovali tenisté se skvělou hrou na zemi. Překvapení přinesly i výhry Čiliče a Wawrinky. V roce 2019 je však stále favoritem velkolepá trojka: Đoković, Federer a Nadal. Srb chce zopakovat svůj wimbledonský úspěch, zatímco Federer se chce na americký turnaj vrátit po více než deseti letech od svého posledního vítězství. Nadal v New Yorku třikrát triumfoval, ale cement není jeho oblíbeným povrchem.

US Open 2019 je exkluzivně vysíláno Eurosportem a nejlepší zápasy každého dne budou vysílány na satelitních kanálech. US Open 2019 bude možné sledovat v televizi na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2. Chcete-li však sledovat všechny zápasy amerického turnaje, musíte mít předplacenou službu Eurosport Player, která vám umožní sledovat Us Open 2019 ve streamu. Kromě toho jsou kanály Eurosportu dostupné také na DAZN.

Tenisový turnaj US Open 2019: soutěžící Italové

Na tenisovém turnaji US Open 2019 startuje sedm Italů: Fabio Fognini, Andreas Seppi, Matteo Berrettini, Marco Cecchinato, Lorenzo Sonego, Thomas Fabbiano a Jannik Sinner.

Začneme posledním a nejmladším z Italů: Jannikem Sinnerem. Jihotyrolský tenista prošel kvalifikací a poprvé se zúčastní grandslamového turnaje. V osmnácti letech Sinner doslova válí na pódiích a je připraven na velký skok. V prvním kole US Open 2019 se však utká s Wawrinkou, který již americký turnaj vyhrál a po náročném období se vrací do dobré formy. Italská jednička se bude muset vypořádat s Američanem Opelkou, 211 centimetrů vysokým obrem a 42. hráčem světa. Seppi se utká také s Bulharem Dimitrovem, který má za sebou mimořádně těžký rok. Matteo Berrettini chce svůj vysněný rok završit tím, že na US Open dojde co nejdále. V prvním kole ho však čeká Richard Gasquet, velmi těžký soupeř.

Marco Cecchinato bude startovat ze Spojených států a doufá, že získá ten správný cit s kurtem. V prvním kole ho čeká Švýcar Henri Laaksonen. Sonego se naopak bude muset znovu utkat se Španělem Granollersem, s nímž se utkal už v prvním kole Wimbledonu. Thomas Fabbiano se utká s nasazenou čtyřkou Dominicem Thiemem. Italský hráč je však na velká vítězství na grandslamovém turnaji zvyklý.


US Open 2019 tenis: favorité

Seznam favoritů nyní vždy tvoří obvyklá trojice tenistů: Novak Đoković, Roger Federer a Rafa Nadal. Jedná se o tři nesporné dominanty posledního desetiletí, které jsou favority. V případném semifinále by se mohli potkat Federer a Đoković, zatímco Nadal má papírově jednodušší los.

Mezi možnými překvapeními turnaje bychom měli sledovat Japonce Nišikoriho a Rusa Medveděva, který právě na betonu (Cincinnati) vyhrál svůj první turnaj Masters 1000.


Kde sledovat US Open 2019 v televizi

Televizní práva na US Open 2019 má výhradně Eurosport. Chcete-li sledovat grandslamový turnaj v televizi, musíte mít předplacenou službu Sky, kde jsou k dispozici kanály Eurosport 1 a Eurosport 2. Přímé přenosy budou začínat každý den v 17:00 a budou pokračovat po celou noc.

Jak streamovat US Open 2019

Pro streamování US Open 2019 je nejlepším řešením Eurosport Player, platforma vysílatele na vyžádání určená pro sport. Chcete-li používat Eurosport Player, musíte být jeho předplatitelem a používat jedno ze zařízení podporovaných touto platformou.

Všechny zápasy US Open jsou přenášeny na Eurosport Playeru. Chcete-li sledovat tenisový turnaj, musíte se přihlásit do platformy, kliknout na Všechny sporty a vybrat Tenis. Otevře se okno s bannery s jednotlivými zápasy turnaje Us Open.

Jak sledovat US Open 2019 na DAZN

Od srpna 2019 jsou Eurosport 1 a Eurosport 2 dostupné také na DAZN, sportovní platformě na vyžádání, která získala také práva na Serii A. Chcete-li sledovat US Open na DAZN, musíte spustit platformu a na domovské stránce vybrat políčko věnované Eurosportu 1 nebo Eurosportu 2. Za několik sekund se spustí streamování kanálu. Služba DAZN je dostupná na chytrých televizorech, počítačích, chytrých telefonech, tabletech, konzolích a hardwarových klíčích.