Jak sledovat Velkou cenu Abú Zabí 2019 v televizi a ve streamu


Velká cena Abú Zabí 2019 se pojede od 29. listopadu do 1. prosince: zde je návod, kde ji sledovat v televizi a v přímém přenosu

Závěrečné kolo sezony je tu i pro Formuli 1: Velká cena Abú Zabí 2019 se pojede o víkendu 29. listopadu až 1. prosince. Zápasy o titul mistra světa jezdců a konstruktérů jsou u konce: Mercedes ovládl sezónu a Hamilton získal šestý titul v kariéře. V sázce je už jen třetí místo ve světovém žebříčku: Leclerc a Verstappen spolu bojují, přičemž Nizozemec má navrch.

První volné tréninky na okruhu Yas Marina potvrdily to, co jsme viděli už v průběhu roku: Mercedes diktuje tempo a Ferrari a Red Bull ho pronásledují. Na druhou stranu se zdá, že GP Abú Zabí je šitá na charakteristiku Stříbrných šípů. Bottas zajel nejrychlejší čas o tři desetiny před Hamiltonem a Leclercem, Vettel zaostal o něco více. Ferrari mělo vážné problémy na posledním mezičase, kde ztratilo na Stříbrné šípy téměř šest desetin.

Velkou cenu formule 1 v Abú Zabí 2019 vysílá jak Sky, tak digitální pozemní kanál TV8. Chcete-li sledovat Velkou cenu v televizi, musíte si naladit SkySport Uno, SkySport F1 nebo TV8. Bezplatný přenos Velké ceny Abú Zabí je k dispozici také na webových stránkách TV8 a na SkyGo.

Velká cena Abú Zabí 2019: kvalifikace a program závodu

Přes rozdílné časové pásmo mezi Spojenými arabskými emiráty a Itálií nebudou mít fanoušci Formule 1 žádné větší časové problémy. Velká cena se totiž jede v noci. Kvalifikace je naplánována na 14:00 v sobotu 30. listopadu a start závodu na 14:10 v neděli 1. prosince.

Čas kvalifikace na Velkou cenu Abú Zabí 2019: 30. listopadu ve 14:00

Rozpis Velké ceny Abú Zabí 2019: 1. prosince ve 14:10


Jak sledovat Velkou cenu Abú Zabí formule 1 2019 v televizi

Velkou cenu Abú Zabí 2019 vysílá televize TV8 a satelitní stanice Sky. Pokud nejste doma, můžete Velkou cenu Abú Zabí 2019 sledovat v přímém přenosu na SkyGo, platformě Sky na vyžádání. Pro přístup ke službě SkyGo musíte být předplatitelem Sky a mít zaregistrovaný účet.

Chcete-li sledovat přenos z Velké ceny Abú Zabí, musíte spustit službu SkyGo, zadat své přihlašovací údaje a stisknout tlačítko TV Channels. Otevře se stránka se všemi kanály, které jsou k dispozici pro streamování, a výběrem SkySport Uno nebo SkySport Formule 1 budete moci sledovat Velkou cenu živě.


Jak sledovat Velkou cenu Abú Zabí 2019 v bezplatném streamování na webu TV8

Pro sledování poslední Velké ceny sezony nemusíte být předplatiteli Sky: živé online vysílání je k dispozici zdarma také na webu TV8. Nemusíte být předplatitelem ani se registrovat na webových stránkách, stačí si je stáhnout do zařízení s dobrým internetovým připojením.

Chcete-li zdarma streamovat Velkou cenu Abú Zabí formule 1 2019, musíte otevřít prohlížeč ve svém chytrém telefonu, zadat adresu URL webových stránek TV8 a počkat, až se načte domovská stránka. Za několik sekund se spustí přenos závodu.