Jak používat Grindr na stolním počítači

Grindr, populární sociální síť pro homosexuální, bisexuální, transsexuální a divné lidi, využívá údaje o poloze ze zařízení svých členů k usnadnění spojení v reálném životě. Je to první aplikace pro mobilní zařízení - to znamená, že je optimalizována pro použití na mobilních zařízeních, jako jsou iPhony, iPady a telefony a tablety Android. Grindr však můžete použít na stolním nebo přenosném počítači s trochou vylepšení.


Nainstalujte si emulační software a Grindr na plochu

Grindr nelze spustit z prohlížeče na ploše. Pokud chcete spustit Grindr na stolním nebo přenosném počítači, nainstalujte emulátor a aplikaci Grindr.

Zde je návod, jak nainstalovat Grindr na stolní nebo přenosný počítač:

 1. Vyberte emulátor. Několik prodejců nabízí placené a bezplatné emulátory Androidu, které zahrnují různé typy služeb. Grindr vyžaduje, aby GPS souřadnice fungovaly a platformy jako Andy a Remix OS Player vám umožňují zadat vaši polohu ručně.

  Používejte emulátor Android, nikoli emulátor iOS, protože většina lidí nemůže legálně přistupovat k souborům, aby mohla spustit emulátor iOS pro iPhone.

 2. Nainstalujte emulátor. Každý emulátor používá jinou metodu instalace, ale obecně si stáhněte instalační program a poklepáním na soubor jej nainstalujte.

  Emulátor Android nelze nainstalovat do počítače se systémem Windows 10 se systémem Hyper-V. Můžete najít ISO z projektu Android x86, ale stabilní jádra Androidu jsou tři nebo čtyři verze za nejnovější verzí.

 3. Nainstalujte Grindr. Když spustíte emulátor Android, nakonfigurujte jej jako nové zařízení Android. Poté se přihlaste na Google Play a stáhněte si Grindr z Obchodu Google Play.

  Pokud zvolíte verzi Grindr emulátoru Bluestacks, přehrávač Bluestacks zahrnuje Grindr.

 4. Spusťte Grindr. Otevřete nabídku Start systému Windows a vyberte emulátor ze seznamu nainstalovaných aplikací. Když se přihlásíte, zažijete na emulátoru Androidu stejnou kontinuitu zážitku jako na svém iPhonu nebo smartphonu Android.

 5. Ověřte, zda Grindr funguje podle očekávání. Zkontrolujte, zda vás Grindr správně geolokalizuje. Pokud je vaše poloha špatná, zkontrolujte emulátor, zda neobsahuje funkci přepsání polohy. Ne všechny emulátory jeden mají. Dále proveďte drobné vylepšení svého profilu, zavřete emulátor a poté se znovu přihlaste. Některé emulátory tyto změny ve vašem účtu nezachovají.

Možné problémy s používáním Grindru na stolním počítači

Některé emulátory mohou být obtížné instalovat a jsou označovány jako pomalé a chybné. Z tohoto důvodu byste neměli očekávat, že Grindr poběží na vašem stolním počítači stejně hladce jako na mobilním zařízení. Stejně tak některé funkce Grindru nemusí fungovat podle očekávání, protože program se používá v prostředí, pro které nebyl určen.

Jednou z největších obav je, zda se informace o poloze zobrazují správně, nebo se vůbec zobrazují. Grindr využívá technologii GPS ve vašem mobilním zařízení k identifikaci vaší polohy, kterou poté používá k „vyhledání lidí ve vašem okolí, kdykoli a kdekoli.“ Proto je to především mobilní aplikace.

Pokud vám počítač patří, uložte si relace Grindr a komunikujte s ostatními později. Uložené relace Grindr lze obnovit na stolním počítači, telefonu nebo tabletu.

Pokud informace o vaší poloze nejsou k dispozici nebo se nezobrazují správně, může se zobrazit několik shod nebo shod, které se nenacházejí ve vaší oblasti.