Jak poslouchat YouTube Music zdarma na Google Home


Chcete poslouchat YouTube Music zdarma na Google Home? Nyní je to možné. Nemusíte si předplatit prémiovou verzi. Tady je návod, jak na to

Gigant z Mountain View dal svým uživatelům dárek. Od dnešního dne mohou majitelé zařízení Google Home poslouchat YouTube Music zdarma. Dosud bylo možné streamovat hudbu z chytrého reproduktoru pouze po předplacení prémiové verze aplikace. To je skvělá zpráva pro ty, kteří rádi zůstávají doma s personalizovaným seznamem skladeb na pozadí.

Stačí vyslovit příkaz "Hey Google let me listen to some rock on YouTube Music" a je hotovo. Streamovací služba přímo konkuruje bezplatné verzi služby Spotify, kterou lze poslouchat prostřednictvím různých chytrých zařízení, včetně Google Home, ale také Amazon Echo. Je to tedy jen způsob, jak ukrást konkurenční aplikaci nějaké hodnocení? Mnozí tvrdí, že Google chce ve skutečnosti své zákazníky profilovat komplexněji, aby jim mohl poskytovat personalizovanější služby.

Hudba Youtube zdarma na Google Home: jak ji aktivovat

Poslouchání hudby Youtube zdarma na chytrém reproduktoru je neuvěřitelně snadné. Samozřejmě musíte vyslovit hlasový příkaz, který je uvozen klasickým "Hey Google..."

Chcete si to vyzkoušet? Nejprve je třeba zadat název aplikace, zejména pokud jste do té doby používali jinou službu: chytrý reproduktor zaznamenává každou vaši volbu a může se rozhodnout spustit streamovací platformu, kterou obvykle používáte. Chcete-li tuto předvolbu změnit, přejděte do Nastavení účtu v aplikaci Google Home. Zde klepněte na možnost Služby a hudba. Zde můžete jako preferovanou aplikaci zvolit Youtube Music.

Ale ani tato služba se nevyrovná slavnějšímu Spotify. Naopak v bezplatné verzi YTM můžete přeskakovat libovolný počet skladeb, aniž byste byli blokováni nebo omezováni. Díky tomu můžete poslouchat veškerou hudbu, která se vám líbí, a Google může v krátkém čase sestavit výběr hudby podle vašich preferencí.


Kdy zvolit službu Youtube Music Premium

Pokud se chcete vyhnout poslechu reklam mezi skladbami, můžete si vždy předplatit službu Youtube Music Premium za 9,99 EUR měsíčně. Platící uživatelé mají mnoho dalších výhod, například mohou poslouchat konkrétní alba nebo skladby na svém chytrém telefonu, i když jsou offline. A nejen to, při poslechu verze Premium můžete současně používat mobilní telefon, aniž by se hudba přerušila. Můžete si ji vyzkoušet na 30 dní zdarma.

A pokud chcete pouze poslouchat hudbu z Google Home, můžete zdarma používat službu Youtube Music. Služba nepůsobí celosvětově, ale pouze v některých zemích. Patří mezi ně Itálie, USA, Mexiko, Austrálie, Irsko, Německo, Španělsko a několik evropských zemí.