IPhone, 70 nových emotikonů u příležitosti Světového dne emotikonů


Apple u příležitosti Světového dne emotikonů vydal 70 nových emotikonů pro uživatele iPhonu, Macu, Apple Watch a iPadu, zde jsou ty nejvtipnější

U příležitosti Světového dne emotikonů 2018, který každoročně připadá na 17. července, představil Apple nový balíček emotikonů, které lze používat na různých zařízeních z Cupertina. Tady jsou ty nejvtipnější - od obličeje s narozeninovým kloboukem a trumpetou až po ženu se zrzavými vlasy.

Pomocí bezplatné aktualizace softwaru přidal Apple do iPhonu, iPadu, Macu a Apple Watch 70 nových obličejů. Nový balíček emoji se zaměří na vlasy. Například po mnoha žádostech uživatelů budeme moci konečně odeslat obličej ženy se zrzavými vlasy z našeho smartphonu Apple. V nové aktualizaci emoji pro iPhone věnované Světovému dni emoji však najdeme také hlavy bez vlasů a také šedé vlasy a kudrnaté vlasy. Všechny tyto novinky budou samozřejmě k dispozici v různých barvách kůže, jak je ve světě emoji již několik let tradicí.

Nové vtipné obličeje od Applu

Nejnovější aktualizace softwaru společnosti Apple k oslavě Světového dne emoji obsahuje kromě nových možností vlasů také obličej se zmrzlým obličejem, obličej s narozeninovou čepicí a trumpetou, obličej plný polibků a obličej, který prosí. Pokud jde o zvířata, která jsou na webu vždy populární, uživatelé Applu budou moci při komunikaci v aplikacích pro zasílání zpráv a na sociálních sítích používat také páva a humry.

Pokud jde o jídlo, nové emotikony Applu zahrnují salát, koláčky, mango a řadu nových dortů. Mezi podivnějšími emoji najdete amulet Nazar, který prý odháněl zlé oko. K dispozici je také symbol nekonečna a nový superhrdina, a to v mužské i ženské verzi. Nikdo neví proč, ale mezi 70 novými emoji společnosti Apple je i oranžová koule vlny.