Instax Share SP-2, přenosná tiskárna společnosti Fujifilm


Tiskárna Instax Share Sp-2 od společnosti Fujifilm je lehké zařízení kompaktních rozměrů, s nímž rychle vytisknete fotografie ve vysokém rozlišení

Vytisknout fotografii pořízenou chytrým telefonem zabere jen pár sekund. Přesně tak dlouho to trvá s přenosnou tiskárnou Instax Share SP-2, kterou vyrábí společnost Fujifilm. Instax Share SP-2 je kompaktní nástroj, který je velmi užitečný pro rychlý tisk snímků uložených v mobilních zařízeních. Zařízení společnosti Fujifilm komunikuje se smartphonem prostřednictvím připojení Wi-Fi. A to opravdu rychle: stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a obrázek vyjede z tiskárny. Položka nezklame ani po stránce kvality. Fotoaparát Instax Share SP-2 dokáže "vyvolat" fotografie s vysokým rozlišením. Je také velmi tichá a má další užitečné funkce, jako je možnost vylepšovat a upravovat tisknuté snímky.

Vlastnosti Instax Share SP-2

Přenosná tiskárna od společnosti Fujifilm se integruje se smartphony a tablety prostřednictvím připojení Wi-Fi. Aplikace Instax Share SP-2 umožňuje uživatelům spravovat snímky určené k tisku. Instax Share SP-2 umožňuje také tisknout fotografie ze sítě Facebook nebo Instagram. Kapesní zařízení podporuje rozlišení 800 x 600 pixelů což umožňuje tisknout ostré a detailní snímky.


Podporuje formáty JPEG a PNG

Zařízení společnostiujifilm je kompatibilní s formáty JPEG a PNG a váží pouhých 250 gramů. Zvláště zajímavou funkcí je možnost rozdělit fotografii a vytisknout ji jako dva samostatné snímky. Kromě integrace s chytrými telefony lze fotoaparát Instax Share SP-2 připojit i k dalším fotoaparátům pomocí bezdrátového připojení. Fotografie lze také přizpůsobit přidáním rámečků a filtrů.