Instagram, fotografie a videa lze nyní nahrávat z webu


Instagram aktualizoval mobilní verzi svých stránek, aby bylo možné nahrávat fotografie a videa přímo z webové platformy, a to i na iPadu

Po letech čekání, Instagram vyhověl žádostem svých uživatelů: nyní bude konečně možné nahrávat fotografie a videa z mobilní webové platformy sociální sítě. Instagram nedávno aktualizoval své webové stránky, a to nejen kvůli aktualizaci grafiky, ale také kvůli přidání nových funkcí.

Od dnešního dne již nebude nutné přistupovat k aplikaci sociální sítě ze smartphonu s operačním systémem Android nebo iPhonu, abyste mohli nahrávat fotografie a videa. Stačí se přihlásit na mobilní web Instagramu pomocí přihlašovacích údajů. Pomocí iPadu bude možné sdílet také fotografie a videa. Tato volba byla nutná, aby mohli Instagram používat i uživatelé v zemích, kde mobilní aplikace není přítomna. Ale také pro všechny uživatele, kteří mají slabé připojení k internetu.

Instagram pro iPad

Také pro všechny uživatele Apple, kteří mají iPad. Po dlouhém čekání můžete nyní nahrávat fotografie a videa na Instagram přímo z tabletu Cupertino. Také proto, že Instagram zatím nevysvětlitelným způsobem nevytvořil oficiální aplikaci pro tablety Apple. Velkou absencí mobilní webové verze Instagramu je oblíbená sekce Příběhy. Chybí také přímé zprávy, které lze odesílat v rámci aplikace. To může mít smysl pro uživatele se slabým připojením a omezeným úložným prostorem, ale pro majitele iPadu je to určitě velký nedostatek.