Stranger Things 4, kdy vyjde nová série


Po přerušení způsobeném pandemií jsou práce na seriálu připraveny k opětovnému zahájení. Kdy budou vydány nové epizody? Tady jsou novinky

Stranger Things 4 je jedním z mnoha televizních seriálů, které postihla pandemie. Virus totiž zasáhl svět uprostřed natáčení, které muselo být náhle přerušeno. Původně měla trvat od ledna do srpna, ale v březnu výroba poslala všechny domů, aniž by uvedla přesné datum, kdy se práce obnoví.

Nyní, když se situace postupně vrací do normálu, by se práce měly obnovit. Herci naštěstí prozradili několik podrobností o návratu na scénu, zatímco Netflix již zveřejnil ukázky děje. Víme například, že Hopper žije, ale je daleko od Hawkinse. O nadcházejících dílech bohužel nevíme nic bližšího, ale jedno je jisté: obsazení se měnit nebude. Fanoušci si už zvykli sdílet příběhy všech od Eleven po Joyce a zbytek herců.

Kdy bude vydán seriál Stranger Things 4?

Diváci se na osud seriálu ptají už od třetí série. Příspěvek Millie Bobby Brownové na Instagramu těsně po skončení natáčení vyvolal mezi fanoušky obavy: mladá herečka, která hraje Eleven, se v popisku loučila se svou kolegyní Sadie Sink, která v seriálu hraje Maxine.

Vypadalo to, že seriál skončí třetí sérií, ale Brownová v příspěvku rychle upřesnila, že šlo jen o rozloučení a že je velmi sentimentální a romantická osoba. Netflix se také postaral o uklidnění fanoušků a oznámil, že 4. série bude uvedena v září.

V posledních měsících to byl Gaten Matarazzo, herec, který hraje Dustina, kdo zveřejnil důležité novinky. Oznámil, že natáčení 4. série bude oficiálně pokračovat na podzim 2020. Vzhledem k postprodukci bychom se tak Stranger Things 4 mohli dočkat na jaře 2021. Netflix se k tomu prozatím nevyjádřil, ale samozřejmě čekáme na oficiální zprávy.


Stranger Things 4: synopse děje

Stejně jako v předchozích sériích nás Stranger Things 4 nechá většinu času v napětí. Dojde však k několika změnám: dějiště se přesune z Hawkinsu do Ruska, kde je Hopper zavřený a stále naživu.

O této postavě, kterou hraje David Harbour: nová sezóna se na něj zaměří a poví něco o jeho minulosti. Jeho přátelé se ho pravděpodobně pokusí zachránit a pak se vrátí do malého amerického městečka, které je ohrožováno novým monstrózním tvorem. Další novinka se týká hlavních hrdinů, které uvidíme již dospělé, nyní teenagery a ne děti. Dospívání je složité období a nejspíš bude i pro postavy v seriálu.

Dozvídáme se také, že Joyce se odstěhovala a vzala s sebou své děti a Jedenáctku a že Rusové mají Demokana a pravděpodobně jsou schopni ovládnout Podsvětí.