Huawei Honor 6S spatřen online. První fotografie na Twitteru


Huawei se po nedávném oficiálním představení Honoru 6X minulý měsíc údajně chystá v lednu příštího roku uvést na trh jeho sourozence Honor 6S

Informací o technických specifikacích Huawei Honor 6S je stále málo, jsou roztříštěné a čekají na potvrzení, ale ukradený obrázek zveřejněný na Twitteru alespoň částečně uspokojuje zvědavost ohledně designu nového modelu čínského giganta.

Honor 6S by podle zvěstí kolujících po webu měl být levnou verzí Honoru 6X a cena - mezi 120 a 130 dolary - by tuto hypotézu potvrzovala. Honor 6S by byl levnou verzí Honoru 6X a cenovka - mezi 120 a 130 dolary - by tuto hypotézu potvrzovala. Honor 6S by byl menším bratříčkem bez duálního fotoaparátu, aby se snížily náklady, ale s podobnými specifikacemi jako jeho blízký příbuzný, jako je 5,5palcový FullHD displej, podpora technologií 4G a Volte (Voice over LTE), dále slot pro dvě SIM karty - včetně hybridního slotu pro rozšíření o microSD kartu - a baterie s kapacitou 3 340 mAh.

Honor 6S, technické specifikace

Očekává se, že Huawei Honor 6S bude uveden na trh v lednu příštího roku a bude vybaven procesorem SoC Snapdragon 435 - méně výkonným než Snapdragon 625 - vyráběným 28nm - nikoli 14nm - a obsahujícím osm jader Cortex-A53 s taktem až 1,4 GHz. O fotografickém oddělení nejsou k dispozici žádné informace.