Facebook nefunguje, ojedinělé problémy i v Itálii


Někteří uživatelé na Twitteru hlásí, že Facebook nefunguje. Největší problémy jsou ve Francii a Velké Británii

Panika v celé Evropě. A tentokrát se naštěstí nejedná o teroristický útok. Od půl jedenácté dopoledne nebyl Facebook dostupný ve většině Evropy, v některých izolovaných oblastech jihovýchodní Asie a na atlantickém pobřeží Spojených států.

Na Twitteru se ozvali někteří uživatelé, kteří zaznamenali problémy s načítáním News Feedu. Poruchy se pomalu šířily jako požár a bylo možné pochopit, které oblasti jsou nejvíce zasaženy. Zdá se, že epicentrum problému je ve Francii a Velké Británii, ale příčiny zatím nejsou známy. Po počáteční panice by měl problém během několika minut skončit, ale na Twitteru je stále mnoho uživatelů, kteří hlásí problémy se zobrazením své zdi a tokem zpráv.

Ze strany Facebooku není komentář

Z centrály v Menlo Parku zatím žádný komentář nepřišel. A s největší pravděpodobností nebude vydáno žádné oficiální prohlášení. Tento typ problému postihuje sociální platformu každý den, v tomto případě se zvláštnost týká pouze velkého počtu zapojených osob. Během několika hodin by měl být problém vyřešen a uživatelé budou moci opět normálně používat své účty na Facebooku.

.