Co je certifikace SEO? |

Certifikace SEO označuje vzdělání, informace, praxi nebo školení, které vede k certifikaci jednotlivce nebo hodnocení dovedností a znalostí, protože se týká optimalizace vyhledávače a marketingu vyhledávače. Mnoho SEO certifikace jsou online kurzy nebo sbírka webinářů a online zkoušek, které děláte svým vlastním tempem. Některé kurzy jsou zdarma, zatímco jiné se pohybují v ceně od 50 do 7,500 XNUMX USD, aby získaly certifikaci SEO.


Certifikace SEO & SEM versus pracovní zkušenosti

O certifikacích SEO existuje spousta debat, přičemž některé v komunitě a fórech SEO naznačují, že bezplatní online SEO průvodci od renomovaných odborníků jsou stejně dobří jako učební nástroj a procvičování SEO na vašem vlastním webu nebo získání zaměstnání na základní úrovni kde můžete optimalizovat živý web, je také dobrým řešením ve srovnání s platbami za online kurzy.

Certifikace dodavatele

Kromě obecných certifikačních kurzů SEO se někteří mohou rozhodnout, že se stanou certifikovanými pro konkrétní nástroje SEO a online reklamu. Například Google nabízí profesionální akreditaci a Certifikace Google AdWords pro jednotlivce, kteří absolvují stanovené zkoušky.


Online SEO certifikace

Pokud se rozhodnete vyzkoušet online certifikační kurzy SEO, můžete si před zakoupením dražších kurzů vyzkoušet řadu bezplatných řešení školení. Zde jsou tři bezplatné SEO kurzy uvedené společností Udemy: