Domů : Přípony souborů : Format .xfd

.xfd soubor

Typ souboru 1:XFD File

Vývojář UWI
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor XFD?

Soubor, který používá standard XFDL (Extensible Forms Description Language) k reprezentaci strukturovaného, právně závazného obchodního formuláře; obsahuje data obchodního formuláře včetně rozvržení, digitálních podpisů, inline výrazů a podrobností o obchodních transakcích; řeší potřeby obchodních transakcí pro auditovatelnost, nezvratnost, zachování kontextu a bezpečnost.

Více informací

Soubory XFD jsou stejné jako soubory .XFDL . Byly navrženy tak, aby vytvářely standardizované obchodní formuláře a byly používány ve vládních a obchodních transakcích.

POZNÁMKA: Společnost Airforce v USA ukončila používání produktu IBM PureEdge Viewer. Místo toho byste měli použít prohlížeč Lotus Forms Viewer.

Programy, které otevírají XFD soubory

Typ souboru 2:FormFlow 99 Form Data File

Vývojář JetForm
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.XFD druhá možnost

Soubor vytvořený ve formátu FormFlow 99, který byl vyvinut společností JetForm; obsahuje informace o prvcích formuláře stránky, například jména a hodnoty textových polí; slouží k ukládání dat formuláře, které lze importovat do dokumentu PDF.

Více informací

Soubory XFD jsou podobné souborům .XFDF , kromě souborů XFDF jsou běžnější a mají novější formát, který používá formátování XML.

Poznámka: FormFlow 99 XFD soubory by neměly být zaměňovány Soubory XFDL (Extensible Forms Description Language), které také používají příponu ".xfd".

Programy, které otevírají XFD soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Reader
Linux
Adobe Acrobat
Adobe Reader
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Reader

O XFD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xfd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FormFlow 99 Form Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.