Domů : Přípony souborů : Format .xfdl

.xfdl soubor

Typ souboru :XFDL File

Vývojář UWI
Kategorie Webové soubory
Formát XML

Co je to soubor XFDL?

Soubor XFDL (Extensible Forms Description Language), který používá XML k popisu strukturovaného, právně závazného obchodního formuláře; obsahuje data obchodních formulářů včetně rozvržení, podrobností o obchodních transakcích, vložených matematických a podmíněných výrazů a digitálních podpisů; řeší potřeby obchodních transakcí pro nevypovězení, auditovatelnost, bezpečnost a zachování kontextu.

Více informací

Soubory XFDL byly vytvořeny pro vytvoření standardizovaných a zaměnitelných obchodních formulářů. Byly upraveny z UDFL (Universal Forms Description Language) tak, aby obsahovaly formát XML. Používají se v obchodních a vládních transakcích elektronického obchodování.

POZNÁMKA: IBM získala společnost PureEdge Solutions, vývojáře programu PureEdge Viewer. Společnost Airforce v USA ukončila používání softwaru PureEdge Viewer. Místo toho byste měli použít prohlížeč Lotus Forms Viewer.

Programy, které otevírají XFDL soubory
Windows
Notepad++
IBM Lotus Forms Viewer

O XFDL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xfdl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru XFDL File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.