Domů : Přípony souborů : .wpg Soubor

.wpg Přípona souboru

Typ souboru1Ironsight Game Data File

Vývojář Aeria Games
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to WPG soubor?

Soubor WPG je soubor s daty hry, který používá Aeria Games IronSight, videohru z první osoby. Obsahuje informace, které popisují aspekt hry, jako je zbraň, zvuk zbraně, mapa, charakter nebo zvuk znaku.

Více informací

Soubor WPG se s největší pravděpodobností zobrazí, pouze pokud chcete změnit hru Ironsight. Soubory WPG lze nalézt v instalačním adresáři hry Ironsight:

C: AeriaGames Ironsight

Společné WPG názvy souborů

weapon_ar.wpg - WPG soubor obsahující informace o zbrani útočné pušky v Ironsight.

Programy, které otevírají WPG soubory

Typ souboru2WordPerfect Graphic File

Vývojář Corel
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.WPG číslo volby 2

Grafika vytvořená programem WordPerfect, textový editor; může obsahovat jak vektorová, tak bitmapová obrazová data a může obsahovat až 256 barev; může také obsahovat informace Encapsulated PostScript ( .EPS ); často se používá pro kliparty, které jsou vloženy do textových dokumentů.

Více informací

Formát WPG používá primárně WordPerfect a je podporován jinými aplikacemi Corel, jako je PaintShop Pro a Suite CorelDRAW Graphics Suite. Mezi bezplatné programy, které mohou otevírat soubory WPG a převádět je na jiné formáty obrázků, patří Inkscape a Perfectspot. Projekt Libwpg také poskytuje bezplatnou knihovnu C ++ pro převod grafiky WPG do jiných formátů.

Programy, které otevírají WPG soubory
Windows
Corel PaintShop Pro
Inkscape
ACD Systems Canvas
Serif PhotoPlus
CorelDRAW
Microsoft Excel
Corel WordPerfect
Linux
Inkscape
Macintosh
Inkscape
Lemkesoft GraphicConverter

O WPG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wpg a jak ji otevřít.

Typ souboru WordPerfect Graphic File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře