Domů : Přípony souborů : Format .vrb

.vrb soubor

Typ souboru :Veeam Incremental Backup File

Vývojář Veeam Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor VRB?

Zálohovací soubor vytvořený softwarem pro zálohování a obnovu softwaru Veeam Software pro virtuální počítače (VM); ukládá přírůstková data záloh, protože byla provedena počáteční úplná záloha (a uložena v souboru .VBK ); mohou být uloženy s několika dalšími soubory VRB, které obsahují postupné zálohování od úplného zálohování.

Více informací

Přírůstková politika zálohování poskytuje efektivnější využití pevného disku, protože software ukládá pouze změněná data od poslední zálohy. To používá méně místa na disku než provádění úplné zálohy pro každý bod obnovení virtuálního počítače. Pokud chce uživatel obnovit z libovolného přírůstkového bodu zálohování, software použije úplnou zálohu plus každý soubor přírůstkového zálohování, aby v tomto okamžiku zkonstruoval stav počítače.

Programy, které otevírají VRB soubory

O VRB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vrb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Veeam Incremental Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.