Domů : Přípony souborů : Format .ychat

.ychat soubor

Typ souboru :Yahoo! Messenger Chat Log

Vývojář Yahoo!
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor YCHAT?

Soubor protokolu vytvořený službou Yahoo! Messenger pro Mac, online chatovací aplikace; obsahuje protokol zpráv odeslaných tam a zpět; uloženo s aktuálním datem a kontaktem v názvu souboru; lze použít pro kontrolu historie konverzace.

Více informací

Soubory YCHAT se ukládají do následujícího adresáře v systému Mac: [user] / Library / Application Support / Yahoo! Messenger / Protokoly /.

Programy, které otevírají YCHAT soubory

O YCHAT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ychat a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Yahoo! Messenger Chat Log, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den, příteli. Moc vám děkuji, že jste mi objasnil účel přípony souboru .ychat. Netušil jsem, proč můj přítel používá program Yahoo! Messenger. Podívala jsem se na něj a jsem ráda, že se přestal používat, protože z něj nebylo nic dobrého. Přesto je zajímavé přečíst si více o tom, jak jeho formát funguje. Například by mě nikdy nenapadlo, že soubory YCHAT obsahují protokol zpráv odeslaných z obou stran. Mají podobný formát i současné aplikace pro zasílání zpráv, jako je Telegram nebo WhatsApp? Mít k dispozici soubor, který pomáhá prohlížet historii konverzací, by mohlo pomoci mnoha lidem. Zejména při změně telefonu je mnoho uživatelů, kteří ztratí všechny své konverzace. To se bohužel stalo i mně, hehe. Do příště!