Domů : Přípony souborů : Format .vbk

.vbk soubor

Typ souboru 1:Veeam Backup File

Vývojář Veeam Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor VBK?

Zálohovací soubor vytvořený softwarem pro zálohování a obnovu virtuálního stroje (VM) společnosti Veeam; obsahuje úplnou zálohu zálohy VM a je největší ze souborů vytvořených pro jakoukoli zálohu; umožňuje úplné obnovení stavu stroje při jeho posledním zálohování.

Více informací

Soubory VBK se liší od souborů .VRB , které obsahují přírůstkové změny zálohy od doby plné zálohy.

POZNÁMKA: Soubory VBK mohou být velmi velké (mnoho gigabajtů). Z tohoto důvodu jsou často zálohovány na nízkonákladová úložná zařízení, například na páskové zálohy.

Programy, které otevírají VBK soubory

Typ souboru 2:VitalSource eBook

Vývojář Vital Source Technologies
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

.VBK druhá možnost

eKniha chráněná pomocí DRM, kterou používá VitalSource Bookshelf, eBook aplikace používaná pro čtení zakoupených učebnic; může obsahovat digitální učebnici vytvořenou jedním z mnoha různých vydavatelů; vyžaduje účet VitalSource Bookshelf, stejně jako softwarového klienta k otevření.

Více informací

Software VitalSource Bookshelf také umožňuje uživatelům přístup k digitálním kopiím učebnic, které vlastníte v tisku.

Programy, které otevírají VBK soubory

O VBK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vbk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru VitalSource eBook, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Nedávno jsem začal používat software Veeam Backup & Replication k vytváření virtuálních počítačů. Zajímalo by mě, jaké soubory .vbk se při zálohování vytvářejí. Váš článek o této příponě byl skvělý pro pochopení nejen toho, co to je, ale také pro získání dalších informací o souborech .vrb. Podle toho, co jsem se dočetl ve vašem příspěvku, je třeba tyto soubory neustále zálohovat na jiné disky, aby nezabíraly mnoho místa. Budu to brát v úvahu při dalším spuštění. Rád jsem se také dozvěděl více o této příponě a jejím použití jako formátu elektronické knihy. Jsem si jistý, že toto rozšíření je velmi užitečné pro vydavatele učebnic, kteří chtějí chránit své publikace. Děkuji za pomoc a další informace! S pozdravem