Domů : Přípony souborů : .vis Soubor

.vis Přípona souboru

Typ souboru1Visual Importer Script

Vývojář DB Software Laboratory
Kategorie Databázové soubory
Formát Text

Co je to VIS soubor?

Skript vytvořený aplikací Visual Importer, aplikace pro konverzi dat; ukládá ve formátu prostého textu a ukládá nastavení převodu dat zaznamenaná v průvodci procesem průvodce programem; transformuje data mezi zdrojovými a cílovými formáty při spuštění v softwaru.

Více informací

Skripty VIS ukládají informace, jako je formát zdrojových dat (prostý text, MS Access, MySQL, .CSV , atd.) a také cílový formát. Mohou také ukládat informace o připojení databáze a pravidla pro převod dat mezi databázovými záznamy, buňkami tabulkového procesoru a prostým textem.

POZNÁMKA: Soubory VIS jsou také označovány jako soubory „VImp“.

Programy, které otevírají VIS soubory

Typ souboru2Visibility Image File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.VIS číslo volby 2

Formát obrazových informací vyvinutý pro účely simulace, který zahrnuje scenérie a mapy; používají videohry, jako je například Microsoft Flight Simulator 95 a 98 a další programy pro leteckou simulaci.

Více informací

Soubory VIS se ukládají v textovém formátu, který lze zobrazit v textovém editoru. Uživatel by je však obvykle neměl otevírat ani upravovat.

Programy, které otevírají VIS soubory
Windows
Microsoft Flight Simulator

O VIS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vis a jak ji otevřít.

Typ souboru Visibility Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře